FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou „A“- SK Přibyslav

3:0

Sestava: Beránek – Žemlička, Gramer F, Pešek P, Karel, Gramer J, Nepovím, Vodička, Toula, Trpišovský, Pešek J., Vodička

Ledeč chtěla navázat na svůj výkon z minulého kola a proti Přibyslavi začala aktivně a soupeře přehrávala. Aktivita se Ledči vyplatila hned v 16. minutě, kdy se na vápně k odraženému míči dostal Vodička a technickou, umístěnou střelou poslal Ledeč do vedení – 1:0. Poté ale Ledeč úplně vypadla z role a hosté se začali osmělovat. Jejich výkon ovšem sráželi neustálé diskuse s rozhodčím. Když už se dostávali do šancí tak jen díky jejich střelecké impotenci zůstalo skóre stále ve prospěch Ledče až do poločasu. Ve druhém poločasu se odehrával boj v úmorném vedru jen od vápna k vápnu. Jediná zajímavá věc byl počet odpískaných offsidů hostujícího útočníka. Když už se zdálo že zápas skončí pouze jednobrankovým rozdílem tak si v 80. minutě Jakub Gramer obhodil obránce, ten zahrál rukou a kopala se penalta. Penaltu bezpečně proměnil Jan Pešek, když brankáře poslal na opačnou stranu. Ještě v 92.minutě po skrumáži ve vápně se dostal k hlavičce znovu Jan Pešek a obloukem přehodil golmana a upravil tak  konečné skóre na 3:0.

Ikdyž výsledek vypadá jednoznačný, tak samotné utkání tomu neodpovídalo. Pro hosty je to krutý výsledek. Doufejme, že se ted Ledeč od tohoto výsledku odrazí a naváže na něj v Neděli 3.6.2018 ve Stáji proti Sapeli Polná.