Pazderka – Ondra, Imramovský, Voprašal, Vykoukal,(90.Růžička) – Sibera, J.Pospíchal (92.V.Pospíchal), Krčál, Prchal – Pochop, Bačosvký .

T.Bezděk- T.Žemlička, J.Karel, M.Chlubna,(58.R.Kuja), P.Šíma,(87.L.Vodička) – J.Gramer, M.Nepovím, M.Toula, P.Pešek, J. Marek , M. Trpišovský.

ŽK: 5:4

Sibera(32), Bačovský(77), Pospíchal(79), Vykoukal(88), Pochop(93) , M.Toula(25), M.Nepovím(38),J.Gramer, P.Pešek

Rozhodčí: Michal Stehlík, Karel Straka, Daniel Hanzl.

Počet diváků: 100

Domácí naše Áčko zaskočili rychlým protiútokem, který proměnil ve vedoucí branku domácí Bačovský. Tentýž hráč si poradil s přízemním centrem z levé strany, kdy lehce píchl do balonu před T.Bezděkem a bylo to 2:0 pro domácí. Z pohledu na trávník to vypadalo, že hráči Áčka jsou duchem ještě v kabině. Netrvalo dlouho a po nekoncentrovanosti domácích snížil J.Gramer na 2:1. Po gólu převzalo naše Áčko otěže zápasu a bylo otázkou času kdy srovnají stav utkání, ale buď netrefili branku a nebo je vychytal domácí Pazderka. A tak přišel trest a do prázdné brány ve 33 min. završil hattrick Bačovský. Jenže za několik minut snížil po akci M. Toula, ale to nebylo všechno, ještě do poločasu snížil po hezké akci M. Trpišovský.

Po poločase naše Áčko diktovalo tempo hry a dostávalo se slibných šancí. Domácí tým chtěl konečně bodovat a tak se zatáhl a čekal na nějaký případný Brejk. Jejich nakopávané balonu dělali našim problémy. Hra obou týmu se přiostřila a rozhodčí musel řešil několik situací. V 80. min při náporu a snahy dostat míč do brány fauloval domácí Pazderka útočníka M. Trpišovskýho a kopala se penalta. Naše Áčko se v tu ránu mohlo dostat do vedení. K balonu se postavil M. Nepovím, ale bohužel jeho střelu k pravé tyči domácí brankář vystihl. A tak přišel trest v podání domácího Krčála, který s trestného kopu v 86.min upravil skóre na konečných 4:3 pro domácí. Závěr utkání nic zajímavého nenabídl a tak všechny body zůstali v Přibyslavy, která si tím připsala úplně první body v této sezóně….

Příští neděli se FK Kovofiniš Ledeč „A“ utká o další body do tabulky od 16:00 s Polnou.