Tým Ledeč „A“ nadělil Sapeli Polná „bůra“

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,A“ – Sapeli Polná

Góly:

21., 35. Jan Marek, 51. Petr Pešek, 62. Martin Trpišovský, 87. Martin Turek.

Sestavy:

Sapeli Polná

Hajný – Bartoš, Barák Varhaník, Boháček, Svoboda, Flekal, Navrátil, Dvořáček, Brabec, Bambula

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou „A“

M.Beránek – L. Vodička, J.Karel, R.Kuja (T. Žemlička 53.), P.Šíma, – J.Gramer, M.Nepovím (81. M.Turek), M.Toula, P.Pešek, J. Marek (71. M. Chlubna), M. Trpišovský.

ŽK: 2:1

1. Beránek 37., P. Pešek 60. : P. Bartoš 55.

Rozhodčí: Jakub Voneš – Martin Škorpík, Ladislav Petrlík

Domácí vstoupili do zápasu aktivně, hned po začátku zápasu měli několik slibných šancí, ale nic z toho neskončilo v síti hostů. V 21. minutě napřáhl ke střele Petr Pešek, střela se odrazila k Janu Markovi, který zkušeně uklidil míč do branky a domácí se ujali vedení 1:0. V 35. minutě už zvyšoval Jan Marek na 2:0, kdy mu po úniku naservíroval míč před hostující brankáře Martin Trpišovský. Následovalo lehké zaváhání domácích, kdy ve 40. minutě vypíchl domácí brankář míč protihráči při osamělém nájezdu, avšak rozhodčí to posoudil jako penaltu. Michal Beránek však penaltu bez problémů chytil a udržel tak pohodlný náskok 2:0 do kabin.

Po poločase se v 51. minutě ve skrumáži v soupeřově brankovišti nejlépe zorientoval Petr Pešek, který zvýšil již na 3:0 a domácí už měli zápas ve svých rukách. V 62. druhé minutě si v obraně vzal k noze míč Petr Šíma a přesným křížovým pasem našel rozeběhlého Jakuba Gramera, který přihrál Martinu Trpišovskému před prázdnou bránu a ten zvyšoval už na 4:0. Domácí dále měli hru pod kontrolou a měli spoustu šancí, které neproměnili. Poslední slovo zápasu měl bývalý trenér domácích Martin Turek, který se prosadil v 87. minutě po nahrávce Trpišovského, a tak zápas skončil vysokým rozdílem 5:0. Ledečské první mužstvo se tím posunulo na 3. místo v tabulce.

Příští týden nás čeká zápas v Pelhřimově, který na novou sezónu posílil a chtěl by se vrátit do Divize, zatím mají akorát jednu remízu z Chotěboře. Budeme rádi, když přijedete podpořit domácí tým, protože by se v případě výhry mohl dostat na 2. příčku krajského přeboru!!

M.T.