ÁČKO BRALO TŘI BODY PO BITVĚ VE SPEŘICÍCH

TJ DÁLNICE SPEŘICE (2:3) FK KOVOFINIŠ LEDEČ n/Sáz. A (0:1)

SESTAVA FKKLnS:

Bezděk Tomáš [B]- Koubský Erik, Kuja Roman, Gramer Filip, Šíma Petr, Nepovím Martin [K], Karel Jaroslav, Gramer Jakub, Vodička Lukáš, Trpišovský Martin, Toula Martin (Voplakal Jiří, Chlubna Martin, Prchal Daniel)

STŘELCI:

Gramer Filip 4 min., Vlček Dominik 68 min., Prchal Daniel 71 min., Soukup Patrik 90 min., Nepovím Martin 94 min.

Áčko jelo ve 22 kole k nejbližšímu soupeři a to do Speřic, kde se očekával tuhý boj. Začátek zápasu vyšel lépe hostím, kteří si vytvořili tlak na bránu, ten eskaloval ve 4 minutě kdy se k dorážce po přímém kopu dostal Filip Gramer a pohotově otevřel skoré. Ledeč dále držela otěže prvního poločasu a vytvařila si více gólových šancí, za zmínku stojí například krásna střela Nepovíma, která zůstala pouze na břevně.

Do druhého poločasu lépe vkročili domácí a začali ukazovat svojí sílu, především v rychlých protiútocích. Hra se celkově přitvrdila a začala se více přelévat ze strany na stranu, což se projevilo v 68 minutě kdy se prosadil domácí Dominik Vlček. Záhy po třech minutách z hranice velkého vápna opřel svou střelu Dan Prchal o tyč, která po anglicku zapadla do brány a tím rozjásal hostující fanoušky, kterých se sjelo do Speřic velké množství. Ledeč se snažila zápas dohrát spíš tím způsobem, že přidá třetí branku, což se jí málem stalo osudné, poněvadž po nezdařilé akci hostí se hrnuli do brejku domácí a celou akci zakončil v 90 minutě Patrik Soukup a vyrovnal skoré na 2:2. Když už to vypadalo, že přijde dělba bodů , tak v úplně poslední šanci zápasu, vykombinovali hostí levou stranu soupeře a po řadě možností k zakončení se balon dostal až na hranici malého vápna, kde se ho ujal  jako správný kapitán Martin Nepovím a krkolomnou střelou  přiklonil vítězství na stranu našeho klubu.

Těžké a o to víc důležité body budeme muset potvrdit v neděli 19.5 od 16:30 proti nejlepšímu týmu jara a to SK Bystřice nad Pernštejnem, kde půjde opravdu o hodně… Pozitivní a sportovní podpora našeho týmu nutná ! 🙂

Děkujeme…..