Áčko přivezlo bod z Vrchoviny – SFK Vrchovina B – FK Kovofiniš Ledeč n. S. A 0:0

Utkání krajského přeboru Vysočiny hráno dne 23.4.2023 v Novém Městě na Moravě.

Diváků: 155. Rozhodčí: Pojezný Karel – Žaloudek Marek, Šrámek Zdeněk. ŽK: 1:4 (za LNS: M. Toula, F. Radil, J. Fišer, J. Karel).

Sestava Ledče: Bezděk Tomáš – Žemlička Tomáš, Karel Jaroslav, Havel Michal, Stehno Jonáš (88. Vágner Jan), Vodička Lukáš, Herčík Pavel, Toula Martin [K], Radil Filip, Bezděk Sedrik (76. Píška Matěj), Fišer Jaroslav.

Komentář trenéra Pavla Storože: Spíše než za bod jsme rádi za zlepšený herní projev oproti minulým utkáním. Kvalitní a zároveň nepříjemně rychlý soupeř v domácím prostředí, to je pro nás vždy zaručená motivace. Poprvé v jarní části museli však někteří hráči zůstat doma a i část týmu měla nějaká menší zranění.
Vrchovina měla dobrý vstup do utkání a chvíli nám trvalo se srovnat s tím, že se nebude odehrávat žádná vyčkávaná. První dvacetiminutovka od nás nebyla, myslím, špatná. Nicméně v druhé části první půle se nám nedařila finální fáze. Druhý poločas mohl dopadnout jakkoliv. Domácí měli více šancí, ovšem Bezděk v naší brance byl fantastický v řešení nebezpečných zakončení. V samém závěru jsme se dostali pod tlak, který umocnilo „nastavení nastavení“, ale přežili jsme.
Skvěle zahrál (opět) Jonáš Stehno, obranu dobře dirigoval Jarda Karel, na hrotu byl velmi nepříjemný Jarda Fišer. Ovšem naším mužem utkání byl tentokrát již zmíněný brankář Tomáš Bezděk.“

Referát na stránkách soupeře zde.

Reportáž a fotoreport ze zápasu zde.

V dalším utkání hostí Áčko Kovofiniše v derby utkání Chotěboř. Hraje se v Ledči v neděli 30.4.2023 od 16:00.