ÁČKO SE POSTARALO O SENZAČNÍ RADOST NA DOMÁCÍM STADIONU

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A 3:2 FC Náměšť nad Oslavou – Vícenice

(2:1)

SESTAVA: Bezděk Tomáš [B]- Koubský Erik, Gramer Filip, Šíma Petr, Nepovím Martin [K], Karel Jaroslav, Gramer Jakub, Vodička Lukáš, Marek Jan, Trpišovský Martin, Toula Martin (Prchal Daniel, Martinek Ondřej, Šenk Vladimír, Bezděk Sedrik, Turek Martin, Beránek Michal)

BRANKY DOMÁCÍCH: Trpišovský Martin 18 min., Trpišovský Martin 22 min., Prchal Daniel 90 min.

V 17 kole náš tým lépe nastoupil  do utkání a snažil se tahat za delší konec, ale i přesto jsme si nevytvořili stoprocentní příležitosti na vstřelení branky. Ta přišla až 18 minutě kdy Trpišovský skvěle vybojoval balon na naší polovině a brejkem po lajně doběhl až téměř k rohovému praporku, čímž vybojoval roh. Rohového kopu se zhostil Nepovím, který krásným centrem na zadní tyč posadil balon na hlavu Trpišovskému a ten se nemýlil.

Netrvalo to dlouho a stadionem se opět ozývala radost, kdy se ve 22 minutě ze skrumáže před branou znovu prosadil Trpišovský. Po gólu na 2:0 jsme poměrně rychle vypadli z role a po vlastních chybách jsme dovolili vrátit se soupeři do zápasu. Což se potvrdilo v 37 minutě, kdy  se velmi snadno prosadil Šimončič, který dovršil poločasový stav zápasu na 2:1.

V druhém poločase bylo znát, že soupeři pomohl gól téměř do šatny a jak skončil tak začal a už ve 49 minutě se po naší nedůslednosti v obraně prosadil Durajka. V tu chvíli soupeř ožil a byl to naopak on, kdo se snažil diktovat tempo a otočit skoré zápasu. Po pár jasných šancí hostujícího týmu, štěstí a dobré práci Bezděka v bráně, jsme se vrátili do zápasu, který v tu chvíli připomínal spíš boj o každý pětník hřiště.

Když už se schylovalo k závěru utkání a všichni na hřišti i v ochozech už téměř přijmuli dělbu bodu, tak si Ledeč vypracovala tlak a zahrávala pár rohových kopu. Na poslední roh, dá se říct na poslední akci zápasu,  trenérský štáb nasadil svého žolíka na trkání centrů hlavou od brány ale i do brány Danka Prchala. Danek se sotva dostavil na pozici  skrumáže ve velkém vápně, kdy  vzápětí  zahrál rohový kop Nepovím a jeho nádherný centr našel právě „naše štístko“ Danka, který se prosadil jak jinak než hlavou a odšpuntoval neskutečnou radost jak na hřišti, tak v ochozech. Opařený soupeř už stihl pouze rozehrát , když vzápětí hlavní rozhodčí ukončil zápas a my všichni jsme se mohli radovat ze senzačního vítězství nad silným soupeřem.

FKKLnS

Foto ze zápasu: