(4:0)

Sestava:

Bezděk Tomáš  [B] – Koubský Erik, Gramer Filip, Šíma Petr, Nepovím Martin [K], Karel Jaroslav, Vodička Lukáš, Marek Jan, Trpišovský Martin, Toula Martin, Chlubna Martin

Střídající: Prchal Daniel, Gramer Jakub, Šenk Vladimír, Martinek Ondřej, Turek Martin, Beránek Michal

Střelci:  28. Trpišovský Martin, 40. Koubský Erik, 64. Trpišovský Martin, 90. Prchal Daniel

V neděli od 15:00  začalo naše Áčko honbu za dosavadním prvním místem v tabulce KP a přivítalo na domácím hřišti tým  FC Velké Meziříčí B. Domácí začali velmi dobře a diktovali tempo utkání. Po několika slibných příležitostí a velké šanci Martina Chlubny se prosadil až v 28 minutě Martin Trpišovský. Tento gól domácí uklidnil a ještě více v poločase dominoval. V 40 minutě přidal další branku Erik Koubský a díky tomu se šlo do kabin za stavu 2:0.

Druhý poločas jsme hnedka v první minutě měli velkou příležitost, ale bohužel jsme jí nedovedli proměnit. Na balonu jsme byli  víc a víc jistí, místy až excelentní, což vyústilo krásným centrem přes půlku hřiště od Petra Šímy, který si nádherně  v běhu zpracoval Martin Trpišovský a chladnokrevně zakončil. Od 77 minuty až do konce utkání  jsme vystřídali  5 hráčů, což ale na tempu a kvalitě nebylo vůbec znát. Celé to podtrhl v 90 minutě Martin Turek, který prostrčil míč na dalšího střídajícího hráče Daniela Prchala a ten si dovolil protrhnout síť.

Konečným výsledkem 4:0 vedeme tabulku KP Vysočina už o 6 bodů před Bystřicí nad Pernštejnem.