„B“čko bralo bod z Nové Vsi u Světlé

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,B“

80. J Hájek, 90. D. Prchal

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé
B. Čížek, J. BenešSobekD. SuchýJ. HájekP. JelínekO. ŠemíkL. HolcmanR. ZávorkaJ. Pecha (46. J. Mrkvička) , M. Vávra

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B
R. Veleta, L. HoletaD. PrchalJ. StaníčekJ. VoplakalM. PajerJ. LivoraD. PopekJ. VladykaL. HauserJ. Pospíšil

ŽK: 88. D. Suchý – 39. J. Staníček , 80. D. Popek , 89. L. Holeta

Rozhodčí: BERÁNEK Jiří – NETOPILÍK Jaroslav (N), VINCENC Antonín (N)

V neděli náš B tým odehrál těžký zápas v Nové Vsi u Světlé, která se drží v tabulce na 4. a má ambice na postup do Okresního přeboru. V  první půli nebyl viděn žádný gól, jen aktivní hra fotbalistů z Nové Vsi, Ledeč si vytvořila pár slibných šancí, ale neproměnila žádnou z nich. Nová Ves měla větší tlak, vytvořila si o mnoho více šancí naštěstí neproměnila žádnou. V druhé půli to místo fotbalu byla spíše nakopávaná a nic moc hezkého k vidění. V 80. minutě po rohovém kopu se rychleji zorientovali domácí a bodlem J. Hájek vstřelil gól na 1:0. Nutno podotknout, že Ledeč odjela na zápas v 11 hráčích a po poranění třísel Jana Vladyky hrála prakticky v druhé půli v deseti. V 90. minutě kdy už nikdo nevěřil ve zvrat v utkání Dan Prchal uklidil míč do brány po přihrávce Jaromíra Pospíšila a Ledeč srovnala na konečných 1:1. V Nové Vsi jsme sehrali utkání na nejhorším hřišti, které bylo ve III. třídě k vidění, tvrdé, vysoká tráva, šišky, klacky, křivý terén a proto by měli domácí do budoucna zapracovat na lepším povrchu. FK  Ledeč  „B“ s náskokem 13 bodů vede tabulku III. Třídy a v dalším utkání 13.5.2018 přivítá fotbalisty ze Šlapanova.

M.P.