„Béčko“ OPĚT ZA TŘI BODY A VYHOUPLO SE NA ŠPICI OKRESNÍHO PŘEBORU

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,B“-Lipnice nad Sázavou

1. L.Vodička,13. L.Vodička(p),52. L.Báča,63. V.Šenk,66. L.Vodička, 68. V.Šenk, 77. T.Žemlička

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B

Veleta[-] – D. Prchal [-] , L. Holeta [-] (69, J. Vladyka [-] ) , R. Kuja [-] , J. Voplakal [-](78, J.Slavětinský) , M. Pajer [-] , V. Šenk [-] (74, T.Žemlička) , L. Hauser [-]  , l [-] ,O. Martinek [-],J.Novotný [-], L.Vodička [-]

TJ Sokol Lipnice nad Sázavou

M.Sobotka [-], P.Bárta [-] (46, D.Červenka[-]), B. Černý [-], T. Procházka [-](46, M.Prokeš [-]), J. Bouchner [-], L.Báča [-], L. Sůva [-], P. Dolejší [-], Z. Rosenberg [-](83, J. Sobotka [-]), T. Horák [-], D. Marek [-](46, T. Krejčí [-]).

ŽK: 20. P. Bárta,68. J.Bouchner.

Rozhodčí: Zdeněk Niederle, Ladislav Peřina, Petr Karlík

Ve čtvrtém kole okresního přeboru přivítal náš B tým celek z nedaleké Lipnice nad Sázavou. Od začátku zápasu měli naši chlapci zápas pevně ve svých rukách, což potvrdil hned ve 3. minutě zápasu L. Vodička, který se po rohovém kopu z odraženého balónu nejlépe zorientoval v pokutovém území a otevřel skóre zápasu. Již ve 12. minutě se skóre opět změnilo, kdy po faulu na V. Šenka zvýšil znovu L. Vodička. Do poločasu se již skóre nezměnilo a tak se šlo do šaten za stavu 2:0 pro náš tým. Po změně stran naši chlapci ztratili koncentraci, což vyústilo v gól hostů, který dal v 52. minutě L. Báča. Inkasovaný gól nás však nepoložil a v 62. minutě po chybě hostující obrany zvýšil V. Šenk na 3:1. Tento gól nás opět nakopl a v 65. minutě zkompletoval svůj hattrick L. Vodička technickou střelou k tyči. O dvě minuty déle zvyšuje V. Šenk na 5:1. Skóre zápasu uzavřel střídající T. Žemlička, který tvrdou ranou k tyči nedal hostujícímu gólmanovi šanci. V dalším kole v neděli 9. 9. 2018 vyjíždí náš B tým na derby do Kožlí, kde se hraje od 16:00. Na domácím hřišti se naši chlapci představí 15. 9. 2018 od 16:00, kdy přivítají Golčův Jeníkov. Přijďte naše hráče podpořit k cestě za dalšími třemi body.

J.V.