Béčko potvrdilo jarní domácí neporazitelnost – FK Kovofiniš Ledeč n. S. „B“ – SK Habry „B“ 2:1 (1:1)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 30.4.2022 v Ledči nad Sázavou.

STŘELCI: 41. Turek Martin, 75. Holoubek Jakub – 45. Bártík Pavel

Diváků: 50. Rozhodčí: Neuvirth Jakub.

Sestava Ledče „B“: Císař Erik – Stehno Jonáš (63. Holoubek Jakub), Vladyka Jan (46. Hotovec Viktor), Hauser Lukáš, Šenk Vladimír, Pajer Martin, Vágner Jan (76. Holoubek Jan), Popek David, Slavětínský Jiří, Turek Martin [K] 66, Smejkal Marian (81. Pasa Ivan).

Béčko Ledče si drží na novém hřišti jarní neporazitelnost. Vyhrálo doma i třetí letošní zápas. Haberskou rezervu těsně porazilo díky brankám zkušeného Turka a mladíka Jakuba Holoubka, který přišel na hřiště v 63. minutě, aby v 72. obdržel žlutou kartu a v 75. rozhodl svým druhým letošním gólem o třech bodech pro Ledeč. Branku Ledče hájil Erik Císař, který ještě na podzim chytal v dresu soupeře. Béčku patří 5. místo tabulky a v příštím zápase hostuje na hřišti Šmolov. Hraje se v neděli 8.5.2022 od 16:30.