Béčko zakončilo sezonu vítězstvím – Viktoria Jeřišno – FK Kovofiniš Ledeč n. S. B 3:4 (2:2)

Utkání 26. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 10.6.2023 v Jeřišně.

STŘELCI: 12. Horák Ondřej, 22. Horák Ondřej, 53. Kraibich Matouš – 24. Trpišovský Martin, 45. Turek Martin, 47. Jindra Tomáš, 60. Trpišovský Martin.

Diváků: 80. Rozhodčí: Beránek Jiří – Pavliš Matěj, Stránský Vojtěch. ŽK: 1:3 (za LNS Turek a 2x Brož. ČK: 0:1 (Brož Pavel).

Sestava Béčka: Březina David – Prchal Daniel, Janovec Martin, Gramer Filip, Šenk Vladimír (60. Brož Pavel), Horký Vít, Pajer Martin (60. Vágner Jan), Turek Martin [K], Jindra Tomáš (75. Ouřada Matyáš), Trpišovský Martin, Martinek Ondřej.

Béčko prohrávalo 0:2, do půlky srovnali Trpišovský a před odchodem do šaten Turek. V druhé půli šli hosté rychle do vedení, domácí poměrně záhy srovnali na 3:3. 3 body vystřelil Ledči Martin Trpišovský v 60. minutě a stav 4:3 již Béčko do konce utkání udrželo. přestože hrálo od 79. minuty bez vyloučeného Brože. V konečné tabulce přeboru obsadilo 8. místo.