Danek Prchal zachránil alespoň bod – FK Kovofiniš Ledeč n. S. „B“ – SK Přibyslav 4:4 (1:1)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 15.10.2022 v Ledči nad Sázavou.

STŘELCI: 26. Turek Martin, 63. Prchal Daniel, 72. Martinek Ondřej, 90. Prchal Daniel – 4. Mikulinec Adam, 53. Prokeš Adam, 70. Prchal Jan, 88. Sibera Jakub.

Diváků: 50. Rozhodčí: Beránek Jiří – Procházka Michal, Muzikář Jaroslav. ŽK: 0:1.

Sestava Béčka: Císař Erik – Prchal Daniel [K], Smejkal Marian, Hauser Lukáš, Šenk Vladimír (37. Vágner Jan), Pajer Martin, Turek Martin, Trpišovský Martin, Tselych Petr (78. Janovec Martin), Martinek Ondřej, Stehno Martin.

Do sestavy Béčka se vrátil po dvouzápasové odmlce Vláďa Šenk, bohužel hřiště opustil již v prvním poločase. Na konci utkání naskočil do hry také velezkušený Mates Janovec v poslední době sužován zraněním. Z pomezní lajny vládl praporkem a dohlížel na regulénost zápasu Michal Procházka, bývalý vynikající hráč Ledče „A“ i „B“. Béčko celý zápas dotahovalo náskok soupeře – stavy byly 0:1, 1:2, 2:3. Gól na 3:4 už se zdál osudným, ale i tento gól Béčko odpovědělo v poslední minutě Prchalem a tak se body dělily.
Ledeč klesla v tabulce na 4. místo a v příštím zápase hraje Béčko těžké utkání v Habrech s vedoucím týmem tabulky. Hraje se v neděli 23.10.2022 od 14:30.