Dorost otočil zápas s Chotěboří B/Vískou – FK Kovofiniš Ledeč – FC Chotěboř „B“/Víska 2:1 (1:1)

Utkání dorostenecké I. A třídy bylo sehráno 2.10.2021 na hřišti v Koutech. Diváků: 35. Rozhodčí: Kubeš Petr. Bez ŽK.

STŘELCI: 45. Tselych Petr, 63. Stehno Martin – 29. Mrtka Daniel.

Sestava Ledče: Berka Jan – Bělohradský Ondřej, Hotovec Viktor, Stehno Jonáš [K], Stehno Martin, Vágner Jan (86. Rajdl Martin), Smejkal Marian, Ouřada Jonáš, Tselych Petr, Píška Matěj, Horký Vít (64. Ouřada Matyáš).

Utkání ledečského dorostu s mužstvem Chotěboře B kombinovaného dorostenci blízké Vísky přineslo tyto nejzajímavější okamžiky.

Po sérii rohů v 10. minutě zakončil těsně vedle ledečský Píška.

V 17. minutě přišla šance hostů po akci z pravé strany, ale skončila bez gólového vyjádření.

Ve 20.minutě se těsně před hostujícím gólmanem Fialou ocitl opět Píška, bohužel pro domácí opět v zakončení selhal.

Ve 27. minutě se zrodila další šance Ledče, po akci Horkého trefil Jonáš Stehnou pouze gólmana Fialu.

Domácí neproměněním šancí urazili fotbalového pánaboha a ten je potrestal hned vzápětí. 28. minuta utkání přinesla vlastní gól, který si po centru z levé strany vstřelil Marian Smejkal – 0:1.

V 45. minutě se již ledečští vstřelili i gól do branky soupeře, vyrovnání zařídil Tselych, jenž po průnikové přihrávce šel od půlicí čáry sám na gólmana a svůj únik úspěšně zakončil mezi tři tyče – 1:1.

V 52.minutě se po závaru před brankou hostí trefil Tselych jen vedle.

V 63. minutě rozhodl o vítězství Ledče Martin  Stehno – po uvolnění z levé strany skóruje k tyči Fialovy branky – 2:1.

Od 80 .minuty přišel tlak hostí bez šancí a efektu, takže Ledečští mladíci cenné vítězství udrželi.

Ledečský dorost si připsal druhou výhru v sezónně a poskočil na 8. místo tabulky. V příštím zápase zajíždí dorost Kovofiniše do Třeště. Hraje se v neděli 10.10.2021 v 15:00.