Dorost prodloužil vítěznou sérii – FK Kovofiniš Ledeč – TJ Sokol Mírovka/Česká Bělá 5:3 (2:2)

Utkání dorostenecké I.třídy sk. A Kraje Vysočina hráno dne 16.10. 2021 v Koutech.

STŘELCI: 21. Stehno Martin, 30. Tselych Petr, 58. Tselych Petr, 72. Tselych Petr, 82. Stehno Jonáš – 10. Hitzger Jakub, 37. Rázl Aleš, 56. Koch David.

Diváků: 8. Rozhodčí: Kylar Roman. ŽK: 1:0 (Marian Smejkal).

Sestava Ledče: Berka Jan – Hotovec Viktor, Stehno Jonáš [K], Stehno Martin (58. Jonáš Ouřada), Vágner Jan, Smejkal Marian, Bělohradský Ondřej (58. Matyáš Ouřada), Tselych Petr, Horký Vít (82. Rajdl Martin), Holoubek Jan, Píška Matěj.

V zápase plném zvratů Ledeč prohrával 0:1, poté dokázala otočit na 2:1. Hosté ale stačili před přestávkou srovnat na 2:2. V 56. minutě šel hostující tým podruhé v zápase do vedení, ale domácí rychle odpověděli a bylo opět srovnáno 3:3. Ledečský Tselych dokončil v 72. minutě hattrick a jeho gól se nakonec ukázal jako vítězný. Kapitán Jonáš Stehno pak v 82 .minutě pojistil vítězství.

Ledečští dorostenci stoupají tabulkou a díky třetí výhře v řadě jsou již na 4. místě tabulky.

Ve svém posledním podzimním zápase mohou ledečští mladíci prodloužit svou sérii a nejsou při aktuální formě zcela bez šancí, protože hrají na hřišti okresního rivala SK Habry, který v soutěži ještě nevyhrál a je poslední v tabulce s jedním bodem. Utkání se hraje v neděli 24.10.2021 od 10:00.