Dotahovali, dotahovali, ale nedotáhli – FK Kovofiniš Ledeč n. S. mladší žáci – Herálec/Úsobí 5:6 (2:5)

Utkání okresního přeboru mladších žáků, okres Havlíčkův Brod, sk. B hráno dne 24.9.2022 v Ledči.

STŘELCI: 24. Pospíšil Václav, 32. Caska František, 40. Souček Jiří, 68. Šimek Marek, 4. Caska František – 6. Prokop Marek, 12. Cymorek Maxim, 15. Dolejší Ondřej, 18. Šidlák Jan, 28. Dolejší Ondřej, 38. Šidlák Jan

Sestava Ledče: Černý Jakub – Caska František [K], Chládek Lukáš, Kavka Matěj, Pospíšil Václav, Průša David, Pyš Oliver, Rajdl Jan, Souček Jiří, Šimek Marek, Vrána Matyáš, Novotný Vratislav.

Naši mladší žáci utrpěli první porážku v soutěži a vzhledem k postavení soupeře v tabulce, poměrně překvapivou. Nechali soupeře utéct až na 0:4, pak se snažili dotáhnout zápas alespoň k remíze, ale bohužel se jim to nepodařilo. Přesto nadále vedou tabulku o 3 body před Hořepníkem a Leštinou.

Příští zápas sehrají naši kluci na hřišti svého sobotního přemožitele a mají tak šanci na rychlou odvetu. Hraje se v sobotu 1.10. 2022 od 10:00 v Herálci.