FK Kovofiniš Ledeč „B“ bral opět všechny tři body

TJ Veselý Žďár – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,B“

1. M.Pajer, 74. V Šenk

TJ Veselý Žďár
M. Půža [-] – J. Veselý [-] , L. Píbil [-] , L. Vácha [-] , L. Šimek [-] , O. Štefánek [-] , J. Kubát [-] , P. Kubát [-] , J. Nový [-] , J. Koten [-] , M. Henzl [-]

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B
R. Veleta [-] – T. Žemlička [-] (62. J. Novotný [-] ) , J. Voplakal [-] , V. Šenk [-] , R. Kuja [-] (55.J. Staníček [-] ) , O. Martinek [-] , D. Prchal [-] , D. Popek [-] , M. Pajer [-] , L. Holeta [-] , L. Hauser [-]

ŽK: 27. O.Štefánek

Rozhodčí: Kalaš Ludvík – Lorenc Ondřej (N), Pospíšil Jaromír (N)

V neděli náš B tým odehrál zápas 24. kola s Veselým Žďárem. V prvním poločase domácí občas hrozili z dlouhých centrů, ale k něčemu vážnějšímu se nedostali. Za to Ledeč testovala domácího brankaře častěji, měla větší tlak a odměnou jim byl gól v 36. minutě kdy David Popek zatáhl míč k rohu, přihrál Martinovi Pajerovi a ten z otočky uklidil míč do brány. V druhém poločase domácí zvýšili tlak a dožadovali se vyrovnání, ale Ledeč měla vše pod kontrolou a v 74. zvýšil na 2:0 Vladimír Šenk a pojistil tak vítězství Ledče. V dalším zápase předposledního kola v sobotu 9.6. přivítáme na domácí půdě rivala z Kamenné Lhoty.

M.P.