FK Kovofiniš Ledeč n/S „A“ vydřel tři body proti TJ Sokol Košetice

FK Kovofiniš Ledeč n/S „A“-TJ Sokol Košetice

Sestava:

Beránek, Karel, Vodička, Pešek P., Žemlička, Turek (Martínek), Toula, Nepovím“C“, Gramer.J, Trpišovský, Pešek H. (Popek)

Vladyka, Bezděk, Kuja

K dalšímu utkání nastoupili hráči FK Kovofiniš Ledeč n/S na domácím hřišti v rámci 4. jarního kola proti soupeři z Košetic. Košetice hrají o záchranu, tudíž nás nečekalo nic lehkého. Domácí chtěli ze začátku na soupeře vlítnout a vstřelit co nejrychleji vedoucí branku. V prvních pěti minutách ovšem své šance neproměnili Pešek, Trpišovský a z trestného kopu trefil kapitán Nepovím pouze břevno. Neproměněné šance jakoby s domácími lehce zamávali a úplně vypadli z role. Míč byl sice více na jejich kopačkách, ale do dalších šancí se nedokázali dostávat. Jediná vážnější situace nastala, když se na půli hřiště nešťastně zranil domácí Turek a musel být střídán. Už to vypadlo že poločas skončí bez branek, ale pak přišel pro domácí šok! Po ne-důrazu na pravé straně se uvolnil mezi třemi hráči hostující záložník a přesnou průnikovou přihrávkou poslal do samostatného úniku Bartošku a ten se tváří v tvář Beránkovi nemýlil – 0:1.

Domácí si v kabině vše vyříkali a do druhého poločasu šli s jediným cílem. A to otočit utkání. Usadili se na půlce hostů a hráli svůj kombinační fotbal, se kterým jasně hosty přehrávali. Vytvářeli si šance, standartky, ale vyrovnávací gól stále ne a ne přijít. Tak nám museli pomoct hosté. V 73.minutě si po jednom z mnoha rohů ve skrumáži před brankou nešťastně srazil míč do vlastní branky hostující kapitán Vejsada – 1:1. A aby toho pro smolaře utkání Vejsadu nebylo málo, tak v 83. minutě neohrabaně zezadu sestřelil pronikající Toulu a byl vyloučen. Domácí ještě více utáhli hosty před jejich vápno a snažili se vstřelit rozhodující branku. Když už to vypadalo že utkání skočí remízou, tak na pravé straně pronikl Gramer, nacentroval na Vodičku, který patičkou předal míč Trpišovskému, ten ještě nahrával na Nepovíma a když už to vypadlo že Nepovím vystřelí tak ještě kulišáckou přihrávkou připravil balon před prázdnou bránu Martínkovi a ten se již nemýlil. Obrovská euforie!! 2:1 !

Poté se již utkání jen dohrálo. Ikdyž šťastně a po tvrdém boji, tak domácí zaslouženě vyhráli a 3 body zůstávají v Ledči!

Další kolo zajíždí náš A-tým v sobotu 21.4. do Okřížek.

L.V.