FK Ledeč „B“ doma přehrála FK Česká Bělou

FK Ledeč ,,B“ – FK Česká Bělá

3:1

Góly

  1. L. Holeta, 41. R Hospodka(vlastní), 54. L. Hauser(vlastní), 90. J. Voplakal

Sestavy

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B
F. Gramer, M. PajerD. PrchalL. Holeta (79. I. Rudenco), J. VoplakalV. ŠenkR. KujaD. PopekJ. Vladyka (73. J. Novotný) , L. HauserJ. Pospíšil

FK Česká Bělá
J. Přibyl [-] – S. Harvalík [-] (55. L. Sobotka [-] ) , L. Souček [-] , R. Hospodka [-] , M. Kolář [-] –M. Gron [-] , J. Beránek [-] , M. Šumpich [-] – J. Štefáček [-] (83. T. Polreich [-] ) , D. Šimek [-] ,M. Pleskač [-] (85. P. Losenický [-] )

ŽK: 31. J. Vladyka , 36. R. Kuja – 34. M. Pleskač , 68. R. Hospodka , 83. L. Sobotka

Počet diváků: 40

Rozhodčí: NEUVIRTH Jakub – MACHALA Ondřej (N), MACHEK Petr (N).

V sobotu Ledečské ,,béčko“ přivítalo na stadionu hráče z Bělé, kteří byli v tabulce třetí.Hned v úvodu po chybě hostující obrany se dostal David Popek s Lukáš Holeta před brankaře a se štěstím Lukáš Holeta míč do brány dorazil a diváci byli svědci nejrychlejšího gólu jarní sezóny. V 41. minutě po rohové akci domácích hráči béčka zavařili v pokutovém území obraně z Bělé a po odkopu míče od brány trefily hostí vlastního hráče od, kterého se míč odrazil do vlastní brány a bylo to 2:0 pro Ledeč. Po půlce byli jasně lepší hostí, kdy ,,mleli“ ledečský tým a bylo z toho snížení na 2:1 po vlastním gólu Lukáše Hausera a tlak gradoval. Až v 90. minutě vysvobodil Jirka Voplakal od tlaku tým Ledče a naštěstí vše dobře dopadlo a Ledeč vyšla ze zápasu s tří bodovým ziskem.

                                                                                                                                                                                 M.P.