FKK Ledeč n/S „A“ naděloval v Třebíči

HFK Třebíč-FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,A“

81. Maleta – 31.Vodička, 45. a 90. Toula, 78. a 84. Marek

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A

Bezděk- Koubský, Karel, Vodička, Šíma, J. Gramer (71. Žemlička), Nepovím [K] ( 75. Kuja), Toula, Pešek, Marek (85. Šenk), Trpišovský.

ŽK: 2:2

Rozhodčí: Straka Karel, Pavlas Jiří, Stracený Michal, Bajer Josef

Utkání se odehrálo v druhém největším městě kraje Vysočina v ne moc početné divácké kulise a tím dává HFK zapomenout na roky minulé, kdy hrával tento klub i čelo třetí ligy. Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný, ale na hostujícím týmu byla vidět větší herní kvalita a především pohoda, která v našem týmu poslední kola panuje. Po dvou až třech slibných šancích se vstřelené branky dočkal v 31. minutě Lukáš Vodička, a to po rohu Martina Touly. Tento gól Ledeč uklidnil a hosté začali více ovládat dění na hřišti. Další branku přidal krásnou střelou z voleje na pomezí velkého vápna už sám Martin Toula a naši šli do šatny s dvou gólovým vedením.

V druhém poločase tým HFK působil už celkem odevzdaně a místy se nehrál příliš pohledný fotbal. Kováci ale stále pevně drželi otěže zápasu a v 78. minutě zvyšoval na 0:3 Jan Marek. Následně po nedorozumění našich záložních a obraných řad se prosadil domácí Maleta. Krátce po obdržené brance Kováci zahrávali rohový kop, kdy po signálu M. Toula přihrávkou po zemi našel na velkém vápně Marka a tomu se podařilo propálit chumel hráčů a míč umístil na zadní tyč, což znamenalo 1:4 pro hosty. Ledeč v závěru ještě chtěla mermomocí skórovat a po řadě šancí se to podařilo v 90. minutě M. Toulovi, když si pohrál s obranou soupeře a akrobaticky přehodil domácího gólmana.

FKK Ledeč n/S vyhrál zaslouženě a především přesvědčivě a již tuto neděli, kdy se utká na domácím hřišti s FC Slavoj Žirovnice, může oslavit historického„ půl mistra“ Krajského přeboru, budeme se na všechny fanoušky těšit od 14:30.