FKK Ledeč nad Sázavou je podzimním mistrem KP

V neděli odpoledne se na našem hřišti odehrálo poslední domácí utkání KP v roce 2018, naši borci v něm přivítali tým Žirovnice. Už v 6. minutě šel domácí tým do vedení , když po rohovém kopu se k balónu dostal Lukáš Vodička a poslal míč do sítě. Poté se hrálo vyrovnané utkání a hosté si vypracovali několik slibných příležitostí, chybělo jim ale v zakončení přesnost a štěstí. Ve 38. minutě po hezké kombinaci domácích se míč dostal k Martinovi Trpišovskému, který si ještě položil brankáře a zakončil do prázdné branky.

Do druhého poločasu vstoupili naši borci velmi dobře a už v 52. minutě se řítil do šance Trpišovský a přidal svůj druhý gól v zápase. V 62. minutě opět po rohovém kopu se prosadil domácí kapitán Petr Pešek, který byl odměněn za dobrý výkon gólem. Protože Martin Trpišovský dal dva góly a utekl svému kolegovi v útoku v tabulce střelců o gól, tak se musel připomenout i náš druhý sniper Honza Čury Marek , který si došel v 78. minutě pro penaltu a střelou doprostřed brány přidal pátý gól zápasu.

Domácí tým si kvůli výhře upevnil vedení v KP a díky prohře Pelhřimovu a Speřic má v tabulce již  7 bodový náskok. Tímto je jisté, že  A tým Ledče nad Sázavou přezimuje na špici tabulky až do jarní části soutěže.

Děkujeme všem fanouškům a příznivcům klubu, že i přes špatné počasí si našli cestu na náš stadion a tímto vás zveme na poslední utkání podzimu v sobotu  do Okříšek.

P.Š.