FKK LnS „A“ se stále vyhřívá na čele KP

FK  Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,A“ – FC Chotěboř

1. a 74. minuta Trpišovský

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A

T.Bezděk- T.Žemlička, J.Karel, M.Chlubna,(58.R.Kuja), P.Šíma,(87.L.Vodička) – J.Gramer, M.Nepovím, M.Toula, P.Pešek, J. Marek , M. Trpišovský

FC Chotěboř

Dobrovolný – T. Keller, M. Čáp, P. Ďoubal (78. F. Tůma) , M. Moravec (78. V. Janda) – J. Hlaváček (70. M. Odvářka) , M. Somerauer, M. Koutný, M. Somerauer, M. Běloušek – P. Hanousek

ŽK: 2:1 65. P. Šíma , 90. J. Petřík – 43. M. Koutný .

Rozhodčí: JÍLEK Lukáš – PORUPKA František, PAVLAS Jiří.

Počet diváků: 150

V neděli 14. října hostila domácí Ledeč svého okresního rivala, takže se dal očekávat bojovný zápas z obou stran. Prvních dvacet minut zápasu bylo plné nepřesností, jelikož s terénem i větrem bojovaly obě strany, ale ve 26. minutě po dobré kombinaci domácích napřáhl Pešek k dobrému centru za obranu, který propadl až k Trpišovskému, který sám před brankářem zachoval chladnou hlavu a přízemní střelou uklidil míč za záda brankáře. Hosté si v prvním poločase vytvořili jen jednu šanci, kdy Hlaváček zatáhl míč po lajně, přehodil si ho na pravou nohu a snažil se obstřelit domácího brankáře, ale jeho pokus skončil na tyči. Do poločasu si již mužstva nevytvořila šance, takže domácí mohli jít do kabin s lepšími pocity.

Druhý poločas se táhl v duchu prvního a obě mužstva měla ve své kombinaci spoustu nepřesností, ale domácí se snažili držet více míč na svých kopačkách a udávat styl hry. Vyplatilo se to v 74. minutě, kdy Trpišovský využil své bojovnosti, v souboji udržel balón a běžel od půlící čáry sám na gólmana, kde se podruhé tváří tvář brankáři opět nemýlil. Poté již domácí zápas v poklidu dotáhli k vítězství. Další zápas FKK Ledeč nad Sázavou sehraje na hřišti HFK Třebíč v sobotu od 15:00.

M.B.