Fotbalisté Ledče „B“ padli v Sobíňově

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,B“ – TJ Sokol Sobíňov

1. D. Říčan, 52. O. Martinek, 67. M. Vopršal

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B
R. Veleta [-] – V. Šenk [-] , J. Vladyka [-] (76. J. Pospíšil [-] ) , J. Novotný [-] , R. Kuja [-] , O. Martinek[-] , D. Prchal [-] , J. Novotný [-] , M. Pajer [-] , D. Popek [-] , L. Hauser [-]

TJ Sokol Sobíňov
Z. Wasserbauer [-] – L. Pfeffer [-] (80. S. Ondráček [-] ) , D. Vrána [-] (57. P. Sláma [-] ) , M. Janáček[-] , T. Zrzavý [-] , P. Kafka [-] , J. Ondráček [-] , D. Říčan [-] , M. Vopršal [-] , T. Štěrba [-] , I. Koutník[-]

ŽK: 33. O. Martinek – 58. I. Koutník , 72. T. Zrzavý , 74. L. Pfeffer

Rozhodčí: BERÁNEK Jiří – HOLETA Lukáš (N), ČERMÁK Michal (N).

Za slunného počasí fotbalisté odehráli 23. kolo sezóny kdy Ledeč prohrála 1:2. V první polovině utkání Ledeč byla bez chuti vůbec hrát, spíše měli více ze hry hosté a už v 15. minutě se ujali vedení. Po půlce se Ledeč zmátořila a začala hrát lepší fotbal, kombinovala, vytvořila si pár šancí a z toho také těžila a tak v 52. minutě Ondra Martínek skóroval po hezké střele z boku. Tlak Ledče vydržel až dokonce utkání, pálila jednu šanci za druhou a to se jí stalo osudné. Hosté proměnili náhodný gól a to už Ledeč neotočila a padla. V dalším kole Ledeč zavítá k fotbalistům do Veselého Žďáru.

M.P.