„Hokejová“ přestřelka skončila smírem – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou „A“ – TJ Sokol Pohled 6:6

V prvním přípravném utkání před mistrovskou sezónou 2022/2023 přivítalo ledečské Áčko na svém stadionu tým TJ Sokol Pohled. V sestavě nováčka I.A třídy kraje Vysočina představil na ledečském trávníku mj. bývalý hráč Ledče, téměř 44 letý Honza „Pytel“ Moučka. Utkání samotné přineslo ofenzivní podívanou a nevídanou přestřelku, která vyústila v celkové skóre 6:6.

Komentář trenéra Pavla Storože: „Vstup do utkání se nám velmi povedl, brzy jsme vedli 2:0, avšak následovala nedůslednost v bránění a rázem bylo srovnáno. Poté jsme dokonce prohrávali o dvě branky, to když bylo nutné udělat změny v sestavě. Jak výsledek napovídá, bránění oběma týmům příliš nešlo. Do utkání zasáhli také mladíci – Petr Tselych (jedna branka), Matěj Píška (jedna branka), Marian Smejkal a nová posila Filip Radil (jedna branka). Obejít jsme se museli bez „dovolenkářů“ L. Vodičky, F. Gramera a S. Bezděka.“

Ke komentáři trenéra doplňujeme, že nová posila – třiadvacetiletý útočník Filip Radil, odchovanec TJ Tis – přišel na přestup z týmu TJ Sokol Leština u Světlé nad Sázavou, kde nastupoval jak za „A“, tak „B“ tým.