Hořká prohra Ledče „A“ ve Stáji

Sapeli Polná- FK Kovofiniš Ledeč nad sáazvou

Sestava: Beránek – Žemlička, Karel, Gramer F., Kuja – Gramer J. (87. Martínek), Nepovím, Vodička (78. Turek), Toula, Pešek J.,Trpišovský

K dalšímu utkání Krajského přeboru zajížděli hráči Ledče do Stáje, kde své zápasy hraje Sapeli Polná. Hrálo se v netradiční čas a to v 10:30 ráno. Ledeč chtěla hrát v bloku a těžit z protiútoků. Nicméně měla hrozně moc nevynucených ztrát směrem dopředu a tak z brejků těžili spíše domácí. Po jednou z nich byl na vápně zastaven hostující útočník a ve 12. minutě se z přímého kopu trefil domácí kapitán Dvořáček – 1:0. Domácí se poté zatáhli a nechali hrát Ledeč, která byla lepším týmem. Jedinou šanci do poločasové přestávky měl Trpišovský, který ovšem osamocen z malého vápna špatně trefil míč a tak nepřekoval domácího brankáře. Do přestávky se tedy šlo za stavu 1:0 pro domácí.V druhé půli domácí pokračovali s hodně defenzivním fotbalu a Ledeč se kombinací snažila překonat domácí obranu. Ledeč měla balón na svých kopačkách drtivou většinu času, ale byl to jen platonický tlak. Hrálo se bez větších šancí a tak se hosté snažili střílet z dálky, ovšem jejich střely nenacházeli cíl, a nebo je zblokovala domácí obrana. Asi největší příležitost druhé půle měl Pešek, který se po skvělém centru z pravé strany pověsil do vzduchu, ale hlavou jen těsně minul domácí branku. Poté už domácí zápas ukopali do vítězného konce. Pro Ledeč je to hořká prohra, protože byli celý zápas aktivnějším a lepším týmem. V příštím kole se Ledeč utká na domácím stadionu s Kouty. Utkání se hraje v Neděli 10.6.2018 od 16:30. Přijďte podpořit domácí mužstvo v posledním domácím zápase sezony.

L.V.