Penaltový zápas přinesl jen bod – Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč dorost – S.S. Ostrá/Slovan Lysá n. L. 1:1 (0:1)

Utkání 9.kola 1. třídy dorostu Středočeského kraje, sk. C hráno dne 1.10.2023 ve Zruči n. S.

Branky: 59. Aye Theay Sa (penalta) – 13. Lener.

Rozhodčí: Pipek Šimon. Diváků: 25. ŽK: 0:2, ČK: 0:1

Sestava Zruč/Ledeč: Pistorius – Koten, V. Hotovec, S. Pyš, M. Ouřada, Čermák, J. Vágner, Aye Theay Sa, Novotný, Vršťala, Adam

Hokejově střídali: Mičánek, Sarangerel Tergelsaikhan, Šmejkal, Duspiva, Kotěra.

Dorost Zruče/Ledče remizoval doma s jiným kombinovaným týmem v soutěži a po 9. kole je v tabulce na 9. místě tabulky. V příštím zápase neopustí tým hranice kutnohorského okresu, hostovat bude na hřišti TJ Družba Suchdol. Hraje se v neděli 8.10. od 10:00.

Komentář trenéra Martina Večeři: „Zápas dvou různých poločasů. První poločas jsme prohráli zcela zaslouženě. A musím říct, že jsem po něm byl opravdu na kluky naštvaný. Soupeři jsme dovolili strašně moc. A zaplať pánbůh nás za to svou trestuhodnou koncovkou netrestal více, než mírumilovným jedním gólem. Druhý poločas jsme odehráli úplně v jiné koncentraci a nasazení. Vypracovali jsme si řadu příležitostí, které jsme i my trestuhodně zahazovali. O dělbě bodů rozhodly dvě zcela správně nařízené penalty. Hosté dohrávali o deseti, když hostující brankář úmyslně zachytil míč rukama mimo velké vápno. Hasil tak 100% šanci Adama a pokud by tak neučinil, zápas bychom dokázali dokonce otočit. Musím říct, že situaci vyřešil v daný moment výborně i když za to byl vyloučen. Pochvalu zaslouží pouze náš útočník Adam, který se pral za náš tým celý zápas. Ale jeden hráč dobrým výkonem na zisk 3 bodů nestačí. Kluci fotbal hrát umí, ale musí si to uvědomit v hlavě.“