Kde skončí příděly Béčka? – FK Kovofiniš nad Sázavou B – SK Věžnice 15:0 (9:0)

Utkání 4. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 26.8.2023 v Ledči nad Sázavou.

Branky: 1. Chlubna Martin, 10. Martinek Ondřej, 12. Martinek Ondřej, 17. Martinek Ondřej, 23. Chlubna Martin, 34. Chlubna Martin, 37. Chlubna Martin, 40. Chlubna Martin, 43. Chlubna Martin, 47. Radil Filip, 59. Radil Filip, 73. Vágner Jan, 79. Smejkal Marian, 83. Vágner Jan, 89. Turek Martin.

Rozhodčí: Kotouč Filip – Procházka Michal, Berka Matěj. Diváků: 49. ŽK: 1:1 (za LNS: Martin Chlubna).

Sestava Béčka: Březina David – Hauser Lukáš, Smejkal Marian, Havel Michal, Brož Pavel, Pajer Martin (58. Vágner Jan), Holoubek Jan, Píška Matěj (46. Píška Matěj), Jindra Tomáš (58. Turek Martin), Martinek Ondřej [K] (79. Holoubek Jakub), Chlubna Martin (46. Šenk Vladimír).

Poté co minulou neděli nadělilo Béčko 11 gólů Dlouhé Vsi, v tradiční béčkařskou sobotu zvýšilo normu a patnáctkrát pokořilo nebohého Chromého v brance Věžnice. Na přídělu se podílela řada hráčů Áčka, kteří nemají v současné době místo v základní sestavě, takže se musí předvést alespoň v Béčku. Útočník Martin Chlubna to vzal za ten správný konec, přistoupil k zápasu poctivě, svou první branku dal již v první minutě a jen za první poločas nastřílel 6 gólů… Hattrick si připsal v první půli i jeho kolega z útoku kapitán Ondřej Martínek, a tak není divu, že oba patří do trojice nejlepších střelců okresního přeboru.

V 5. kole čeká ledečské cesta do okresního města, kde se střetnou s Céčkem Slovanu Havlíčkův Brod. Tohoto soupeře dokázalo Béčko letos na jaře porazit, když proti nim nastoupil divizní dorost. Proti obvyklé sestavě Céčka složené ze zkušených veteránů brodského fotbalu naše Béčko vloni na podzim neuspělo, a tak má o motivaci postaráno.  Hraje se v neděli 3.9. od 16:00.