Ledeč „B“ drtivě porazila Vísku

Fk Kovofiniš Ledeč n/S „B“ – Víska

Góly:

1. R. Kuja, 26. M. Chlubna, 33. V. Šenk, 50. D. Popek, 52. V.Šenk, 62. J. Voplakal, 70. M. Ježek, 90. M. Ježek – 82. L. Fikar

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B

Veleta– R. Kuja(75. J. Vladyka) , M. Chlubna(65. J.Holoubek) , D. Popek, J. Voplakal, M. Pajer (62. M. Turek), V. Šenk, L. Hauser, J. Novotný(50. M. Ježek) , D. Prchal (K),O. Martinek(57. I. Rudenco )

Víska

Doležán – B.Psota, J. Šlechta, M. Nedbal, A. Křivský, J. Krupička, L. Málek, P. Lacina, S.K. Kolář (62. A. Filip), L. Fikar, R. Černohorský(74. R. Křivský )

ŽK: 66. M. Nedbal, 84. A. Křivský

Rozhodčí:

Jan Synecký – Milan Ondráček, Adam Valíček

Počet diváků:40

V osmém okresní utkání hostili naši fotbalisté soupeře z Vísky. Naši chlapci uhájili domácí hřiště a drtivě zvítězili 8:1. Naši kluci se však do 22. min. trápili. Poté však vstřelil gól R. Kuja a náš tým šel do vedení, pak během 10. min. jsme skórovali ještě dvakrát. První poločas tudíž skončil 3:0 pro naše kluky. Ve druhém poločase naši kluci vlítli na soupeře a během 25 min dali 4 krásné góly a bylo rozhodnuto. Čestný gól soupeře pak dal 82. L. Fikar, kdy přišla jediná chyba v zápasu od našeho týmu. Skóre uzavřel M. Ježek, který v 90min. dal 8 gól domácího celku. Další zápas čeká naše kluky v neděli 7.10.2018 od 15:00 v Herálci.