Ledeč n/S „B“ rozdrtila Havlíčkovou Borovou „B“

TJ Sokol Havlíčkova Borová, „B“ : FK Ledeč nad Sázavou „B“  (0:7)

Goly:

Voplakal, Kuja, Rudenco, Kuja, Staníček, Martínek, Kuja

V sobotu 7. 4. 2018 se uskutečnil zápas prvního týmu tabulky Ledče, proti týmu z Havlíčkové Borové. Zápas byl od samého začátku jednoznačným pro tým hostí, když se v 7. minutě utkání podařilo prosadit ve vápně hostujícímu útočníkovi Jiřímu Voplakalovi, který domácímu brankáři nedal šanci. Ve 26. minutě se z podařeného protiútoku povedlo vstřelit druhou branku, o kterou se zasloužil Roman Kuja a domácí prohrávali 0 : 2. Ve 40. minutě se ze skoro totožné akce podařilo navýšit skóre na 0 : 3 Iliovi Rudencovi. Před koncem poločasu se před vápnem domácích zmocnil míče Roman Kuja a střelou pod břevno navýšil skóre na 0 : 4.

Do druhého poločasu už oba týmy nastoupili s menším nasazením. Po standardní v 50. minutě se prosadil hlavou Jakub Staníček. V 66. minutě střelou k tyči navýšil výsledek Ondřej Martinek. V 89. minutě potvrdil výkon Ledče Roman Kuja, když střelou z místa rohového praporku překvapil domácího brankáře a zpečetil tak výsledek na 0:7.

L.Š