FC Velké Meziříčí „B“ vs FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou „A“

4:1

Sestava:

Beránek – Žemlička, Pešek P. (55. Kuja), Vodička, Karel – Gramer F., Nepovím, Toula, Martínek – Trpišovský, Pešek J.

V Neděli 6.5. 2018 zajížděl ledečský A-tým na další utkání krajského přeboru Vysočiny, tentokráte do Velkého Meziříčí, kde se utkal s tamním B-týmem.

Do utkání vstoupili lépe domácí, když hned ve 4. minutě se po standartce zjevil na zadní tyči nikým nehlídaný Vlk a otevřel skoré utkání – 1:0. Ledeč ale brzký inkasovaný gól nerozhodil a ihned se snažila o vyrovnání. A přišlo to celkem brzy. Ve 14. minutě byl ve vápně faulován Nepovím a s nařízenou penaltou si Jan Pešek věděl rady – 1:1. Zbytek poločasu byli hosté lepším týmem a domácí přehrávali. Ale bohužel ani jedna ze šancí Touly se neujala a do kabin se tedy šlo za vyrovnaného stavu.

Hrůzostrašných prvních 15. minut druhé půle, kdy Ledeč inkasovala tři stejné branky. Ztráta ve středu pole, nezkonsolidovaná a němá obrana, průniková přihrávka a gól do prázdné branky, kdy nejdříve ve 49. minutě Mužátko, poté v 53. minutě Crkal a nakonec v 60. minutě Pech vsítili branky – 4:1. Ledeč nesložila zbraně a hnala se za vyrovnáním, ovšem výsledek jakoby se na jejích hráčích podepsal a tak tlak už byl do konce zápasu spíše platonický. Když už byla nějaká střela na branku tak si s ní bravurně poradil domácí brankář.

Již třetí utkání v řadě nedokázala Ledeč vyhrát a tak na čelo tabulky nabrala další ztrátu. Další utkání čeká Ledeč doma v Neděli 13.5. 2018 proti Bystřici.