Ledečské „Áčko“ přivezlo z Chotěboře po dobrém výkonu remízový bod

FC Chotěboř – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Sestava

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou: T. Bezděk – R. Kuja, P. Pešek, F. Gramer, T. Žemlička, J. Pešek, M. Nepovím, M. Toula, J. Gramer, L. Vodička – M. Trpišovský

Ledečští jeli do Chotěboře bojovat s navrátilci v sestavě. Během minulého týdne se zdravotně dal do kupy kapitán Nepovím, Petr Pešek a do sestavy se vrátil po karetním trestu Jakub Gramer. Fotbalisté Ledče šli do zápasu s pozměněným rozestavením, hrou v bloku a hrozit chtěli z brejkových situací. „Kováci“ od začátku utkání přesně plnili svoje úkoly a tak se první poločas odehrával spíše v duchu soubojů ve středu pole. Cílem ledečských bylo hrozit z brejkových situací a to se dařilo, šikovnou kombinací a důrazem se do první vážnější situace dostal J. Gramer, ale nedokázal překonat domácího golmana. Hosté si vytvořili v prvním poločase ještě jednu gólovou situaci, do které se po průnikové přihrávce dostal J. Pešek, ale ani jemu se bohužel nepodařilo prostřelit domácího brankáře Vykoukala. Domácí zahrozili ze standartní situace, když Keller hlavičkou trefil břevno Bezděkovi branky. Ledeč měla v první polovině více gólových příležitostí díky své bojovnosti, ale bohužel žádná neskončila v síti a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase se hra obou týmů vyrovnala, a tak se hrál fotbal nahoru a dolů. Tento zápas by se dal označit za zápas obou golmanů. Zhruba v polovině druhého poločasu po odvrácené standardní situaci za vápnem, kroutil Kuja svoji střelu k pravé šibenici, ale domácí Vykoukal vytáhl skvělý zákrok. Poté se na opačné straně hřiště dvěma skvělými zákroky blýskl ledečský Bezděk a tak se zápas dohrál bez branek. Ledečští se po minulých prohrách v Chotěboři prezentovali dobrou hrou, důsledným dodržováním pokynů z lavičky a hlavně svojí bojovností až do konce utkání. Proto se můžeme těšit na další domácí zápas, který se bude hrát v neděli 27.5.2018, kdy hráči Ledče přivítají na domácí půdě tým Přibyslavi.

J.G.