Ledečské „ÁČKO“ začalo první domácí zápas výhrou nad Novou Vsí

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,, A “ – TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě

J. Havlík (vlastenec), Filip Gramer

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – T. Bezděk – F. Gramer, P. Šíma, L. Vodička, J. Karel – M. Chlubna (R. Kuja), M. Nepovím, M. Toula, J. Gramer – M. Trpišovský, J. Marek.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě – J. Fuksa – J. Šandera, V. Komínek, J. Nečas, F. Nečas (T. Novotný) – M. Novotný, J. Šandera, M. Kuchta, J. Krejčí (J. Nečas), T. Novotný – J. Havlík, O. Starý

Na ledečský stadion zavítal na první domácí zápas tým Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Domácí začali zápas dobře, když už ve třetí minutě zápasu si po rohovém kopu srazil míč do vlastní sítě hostující kapitán J. Havlík – 1:0. Zbytek poločasu se odehrával v „poklidu“ s pár šancemi na obou stranách. Ledečtí měli herní převahu a vytvořili si další dvě velké příležitosti, ale míč už se jim do poločasu nepodařilo dostat do sítě. S šancemi hostů si poradil domácí Bezděk.

Po poločasové pauze se hrálo od vápna k vápnu s vyčkáváním obou týmu na chybu soupeře. Hosté se dočkali a využili zaváhání domácí obrany, až se domohli výhody pokutového kopu. Penaltu ovšem krásným zákrokem chytil domácí brankář Tomáš Bezděk a domácím to dodalo odvahu do následujících minut. Ledečtí tlačili a toužili po druhém uklidňujícím gólu a dočkali se. V 79. minutě zápasu domácí využili další standartní situaci, kdy se ve vápně nejlépe zorientoval F. Gramer a hlavičkou poslal domácí do dvougólového vedení. Jedinou vráskou na tomto zápase se stala červená karta, kterou v 79. minutě obdržel domácí Toula po druhé žluté kartě. Ledečtí zbytek zápasu dohráli již v poklidu a zvítězili zaslouženě 2:0.

Tímto bychom chtěli poděkovat ledečským za bojovný výkon v prvním domácím zápase a fanouškům za podporu i v takto náročném počasí, jaké bylo tuto neděli. Náš tým následující víkend zajíždí v sobotu do Náměště nad Oslavou, proto držme palce našim klukům v dalších bojích.

SPORTU ZDAR, FOTBALU OBZLÁŠŤ!

J.G.