P. Vykoukal [-] – P. Krédl [-] (89. J. Šimoňák [-] ) , A. Doležal [-] (46. M. Hajšman [-] ) , J. Lébl [-] (46.F. Martaus [-] ) , A. Turek [-] (60. V. Ronovský [-] ) , J. Novák [-] , M. Pfeffer [-] , R. Smutný [-] ,M. Čapek [-] , P. Češík [-] , J. Lesák [-]

R. Veleta [-] – I. Rudenco [-] (61. M. Beránek [-] ) , R. Kuja [-] , O. Martinek [-] , L. Holeta [-] ,D. Prchal [-] , J. Voplakal [-] , M. Pajer [-] , D. Popek [-] , T. Žemlička [-] , L. Hauser [-]

ŽK: 36. M. Čapek, 68. J. Novák, 78. A. Turek, 79. J. Voplakal, ČK – P. Vykoukal

Rozhodčí: ONDRÁČEK Milan – ŽEMLIČKA Milan (N), NOVOTNÝ Jakub (N).

Počet diváků: 55

V neděli náš B tým odehrál těžký zápas v Chotěboři, kdy skóre otevřel hned v 7. minutě Ondra Martínek kdy po přečíslení se ocitl vedle brány a dokázal zakončit. V první půlce byla Lepší Ledeč, ale více ze hry nedokázala vytěžit. Po změně stran, zvýšili tlak domácí a hráli lepší fotbal a odměnou jim byla branka na 1:1, kdy sudí nařídil pokutový kop po sporné ,,malé domů“. Soupeř tak ze 4 metrů proměnil. Naštěstí to Ledeč nakoplo a začali hrát lépe, zvýšili tlak, vytvořili si pár slibných šancí a v 89. minutě Michal Beránek dal branku na 2:1  a tím zajistil Ledči postup do Okresního přeboru čtyři  kola do konce.

V dalším zápase 26.5.2018 v sobotu Ledeč „B“ přivítá borce ze Sobíňova.