Lídra tabulky potrápili jen v první půli – TJ Slavoj Třešť – FK Kovofiniš Ledeč n. S. dorost 4:2 (2:1)

Utkání I. třídy dorostu kraje Vysočina sk. A hráno dne 2.10.2022 v Třešti.

STŘELCI: 11. Kříž Lukáš, 16. Lovětínský Dušan, 53. Němeček Jakub, 61. Kříž Lukáš – 21. Stehno Martin, 83. Podrázský Zdeněk.

Diváků: 25. Rozhodčí: Chromý Karel. ŽK: 0:2 (Píška Matěj, Hotovec Viktor).

Sestava Ledče: Janů Pavel – Bělohradský Ondřej, Píška Matěj, Vágner Jan, Ouřada Jonáš, Hotovec Viktor 8, Horký Vít, Ouřada Matyáš, Hart Matěj (57. Brož Pavel), Pyš Samuel (61. Podrázský Zdeněk), Stehno Martin [K].

Naši dorostenci drželi na hřišti lídra tabulky nadějný stav jen do 53. minuty, kdy domácí zvýšili na 3:1. Na konci zápasu již jen korigoval na 4:2 střídající Podrázský. Zajímavostí je, že tento teprve 15 letý mladík přestoupil do Kovofiniše před sezonou ze Světlé n.S., nastupuje do utkání vždy ve 2. poločase z lavičky, přičemž již potřetí se mu podařilo jako střídajícímu hráči ve 2. poločase vstřelit branku. Lepším způsobem už si o místo v základní sestavě říci nelze!

Naši dorostenci jsou na 8. místě tabulky a o vylepšení podzimní bilance se pokusí v Rantířově, který má v tabulce jen o bod více. Hraje se v sobotu 8.10.2022 od 12:00.