NA DOMÁCÍM HŘIŠTI SE O VÍKENDU DAŘILO

FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU „A“ 1:0 FC NÁMĚŠŤ n.O.-VÍCENICE (0:0)

V neděli za velmi teplého počasí, sehrálo naše Ačko první domácí zápas v nové sezoně. Na hřišti se ukázala i z brusu nová posila Jiří Smejkal, který k nám přestoupil z divizní Staré Říše, tímto mu přejeme hodně zdaru v novém působišti.

Do utkání lépe vkročili domácí, kde si hnedka na začátku vypracovali zajímavé příležitosti, po sléze se hra vyrovnala a obě mužstva měli problém se výrazně prosadit do zakončení. V druhém poločase začala Ledeč více diktovat taktovku utkání a začali na soupeře více tlačit, což se projevilo v 67 minutě, kde si ve skrumáži před bránou sebral balon Trpišovský a nekompromisně zakončil. Ledeč pak měla ještě pár příležitostí vstřelit branku, kde stojí za zmínku například nastřelená tyč hrajícím trenérem i kapitánem Nepovímem. Utkání jsme si už pohlídali a díky výhře 1:0, jsme si mohli připsat první tři body do tabulky.

FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU „B“ 2:0 TJ SOKOL GOLČŮV JENÍKOV (0:0)

Naše Béčko sehrálo první domácí utkaní v nové sezoně v sobotu proti celku Golčova Jeníkova. Utkání bylo poměrně vyrovnané s lehkou převahou domácích, jen obě mužstva měla problém s kvalitou zakončeni. V druhém poločase se domácí oklepali a po dvou přihrávkách Martina Turka se prosadil  Daniel Prchal a následně Jakub Holoubek. Díky tomu výsledku si naše mužstvo připsalo již druhou výhru v nové sezoně.