NAŠE „ÁČKO“ DOMA ODČINILO ZAVÁHÁNÍ Z MINULÉHO KOLA

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,A“-Sokol Košetice

88 Jan Marek

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A

T.Bezděk- P. Pešek, P. Šíma, F. Gramer (63-T. Žemlička), J.Karel, M.Toula, M. Nepovím (K), J.Gramer, M. Chlubna (79-R. Kuja) , J. Marek (91-L. Vodička), M. Trpišovský

Sokol Košetice

J.Jíša- M. Šimák, J. Starý (K), L. Hanousek, J. Štyx, P. Kubů, M. Duba, L. Kubů, T. Vejsada, P. Paťha, Z. Suk

ŽK:

J.Gramer (58), J. Marek (88), M.Trpišovský (93), L.Kubů (51), T. Vejsada (59), J.Štyx (55), L. Hanousek (89), J. Starý (62), M. Šimák (93)

Rozhodčí:

Porupka František – Jahoda Jaroslav, Šrámek Zdeněk.

V prvním poločase nic nenasvědčovalo, že by nedělní zápas proti Košeticím měl být nějak extra dramatický. Po pár nervózních minutách z kraje zápasu naše „Ačko“ převzalo otěže a diktovalo scénář hry. Po několika nastřelených brankových konstrukcí a minimálně po dalších třech tutových šancí z naší strany, se šlo po prvním poločase do kabin za nerozhodného stavu.

V druhém poločase se hra rapidně přitvrdila, kováci dále diktovali tempo zápasu, ale už měli větší problém se dostat do šestnáctky a také měli menší prostor na kvalitnější zakončení. Nechtěné a nečekané drama začalo po šedesáte minutě, kde po nekaretním souboji muž na muže nešťastně upadl Filip Gramer a přivodil si nepříjemné vyhození levého ramene. Následně v jiném souboji se bohužel zranil i hráč soupeře a oba borce musela odvést záchranná služba do brodské nemocnice. Tímto oběma hráčům přejeme brzké uzdravení. Utkání dále gradovalo a bylo velmi bojovné, po řadě šancí Ledeč stále ne a ne vstřelit branku. Až v 88 minutě domácí hráč Jan Marek vstřelil vítězný gól, který započal erupci radosti na domácím stadionu. Leč velmi vydřeně vítězství, tak o to cennější body, které naše první mužstvo posunulo na třetí místo v tabulce.

Příští neděli se FK Kovofiniš Ledeč „A“ utká o další body do tabulky od 16:00 v Přibyslavi.

J.K.