T.Bezděk- P. Pešek, P. Šíma, F. Gramer (63-T. Žemlička), J.Karel, M.Toula, M. Nepovím (K), J.Gramer, M. Chlubna (79-R. Kuja) , J. Marek (91-L. Vodička), M. Trpišovský

J.Jíša- M. Šimák, J. Starý (K), L. Hanousek, J. Štyx, P. Kubů, M. Duba, L. Kubů, T. Vejsada, P. Paťha, Z. Suk

J.Gramer (58), J. Marek (88), M.Trpišovský (93), L.Kubů (51), T. Vejsada (59), J.Štyx (55), L. Hanousek (89), J. Starý (62), M. Šimák (93)

Rozhodčí:

Porupka František – Jahoda Jaroslav, Šrámek Zdeněk.

Počet diváků: 130

V prvním poločase nic nenasvědčovalo, že by nedělní zápas proti Košeticím měl být nějak extra dramatický. Po pár nervózních minutách z kraje zápasu naše „Ačko“ převzalo otěže a diktovalo scénář hry. Po několika nastřelených brankových konstrukcí a minimálně po dalších třech tutových šancí z naší strany, se šlo po prvním poločase do kabin za nerozhodného stavu.

V druhém poločase se hra rapidně přitvrdila, kováci dále diktovali tempo zápasu, ale už měli větší problém se dostat do šestnáctky a také měli menší prostor na kvalitnější zakončení. Nechtěné a nečekané drama začalo po šedesáte minutě, kde po nekaretním souboji muž na muže nešťastně upadl Filip Gramer a přivodil si nepříjemné vyhození levého ramene. Následně v jiném souboji se bohužel zranil i hráč soupeře a oba borce musela odvést záchranná služba do brodské nemocnice. Tímto oběma hráčům přejeme brzké uzdravení. Utkání dále gradovalo a bylo velmi bojovné, po řadě šancí Ledeč stále ne a ne vstřelit branku. Až v 88 minutě domácí hráč Jan Marek vstřelil vítězný gól, který započal erupci radosti na domácím stadionu. Leč velmi vydřeně vítězství, tak o to cennější body, které naše první mužstvo posunulo na třetí místo v tabulce.

Příští neděli se FK Kovofiniš Ledeč „A“ utká o další body do tabulky od 16:00 v Přibyslavi.