Dubec – V. Crkal, J. Polanský (86. O. Jůda) , J. Krejčí (60. M. Koudela) ,L. Chalupa, V. Pavelec (77. P. Chalupa) , J. Dufek, T. Malec, M. Sysel (86.J. Večeřa) , D. Krčál, F. Mužátko

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Bezděk – Žemlička, Šíma, Gramer F, Karel – Chlubna(72.Vodička), Nepovím, Toula, Gramer J – Trpišovský, Bláha(81.Kuja)

Rozhodčí:   Terber Ondřej – Krondráf Jan, Novák Filip

Počet diváků: 100

Na úvod sezony hráči Ledče cestovali do dalekého Velkého Meziříčí , kde se utkali s tamním B-týmem. Od začátku bylo utkání vyrovnané bez větších šancí. Hráči na obou stranách hráli jednoduchý fotbal bez většího rizika. Až ve 14. Minutě pronikl do vápna hostující Trpišovský, který byl zezadu podkopnut domácím obráncem a hosté měli možnost pokutového kopu. K tomu se postavil Jakub Gramer a utaženou střelou poslal i s dotykem brankáře míč do sítě – 0:1. Poté se začali ozývat i hosté, když běželi dvakrát ze strany sami na golmana, ale výborně chytající Bezděk jejich oba nájezdy vyrazil mimo tři tyče.

Ve druhém poločase se hrál znovu vyrovnaný zápas. Začalo se i dost přiostřovat a některé zákroky byly až za hranou. Hráči se spíše dohadovali, než hráli fotbal. Poté se situace na hřišti uklidnila a v 78. Minutě znovu Trpišovský vystihl rozehrávku domácích, pohrál si s obráncem a předložil míč na malé vápno kapitánu Nepovímovi, který se již nemýlil a dal hostům jakousi pojistku – 0:2. Do konce utkání měli domácí ovšem ještě dvě gólové šance, avšak znovu skvělý Bezděk nedovolil domácím ani čestný zásah.

Další utkání Ledeč odehraje na domácím stadionu v Neděli 19.8.2018 od 16:30 proti Nové Vsi. Budeme rádi když přijdete náš tým podpořit !!