Naše „Béčko“ ostudně prohrálo doma s Kamennou Lhotou

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,B“ – FC Kamenná Lhota

1. P. Jindříchovský

K Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B
J. Pospíšil [-] (48. R. Veleta [-] ) – I. Rudenco [-] , J. Voplakal [-] , V. Šenk [-] , J. Novotný [-] ,O. Martinek [-] (50. R. Kuja [-] ) , D. Prchal [-] , D. Popek [-] , M. Pajer [-] , L. Holeta [-] , L. Hauser [-]

FC Kamenná Lhota
R. Vadinský [-] – P. Pitliak [-] , L. Krupka [-] , J. Urban [-] , L. Vlach [-] , J. Fotr [-] , P. Jindřichovský [-] ,M. Smejkal [-] , P. Misar [-] (55. M. Křivánek [-] ) , M. Procházka [-] , J. Rajdl [-]

ŽK: /

Rozhodčí: Muzikář Jaroslav – Žemlička Tomáš (N), Šafařík Jan (N)

Ledeč měla už hned od počátku problém s počtem hráčů a tak do zápasu šla jen v 11 hráčích bez brankaře Velety, který přijel až na druhý poločas a tak si do brány stoupl hráč z pole. Zápas se nesl v duchu velké bojovnosti hlavně od Kamenné Lhoty a díky tomu také vytěžili gól na 0:1 po rohovém kopu. Na víc se zranil Ondra Martínek a musel střídat, díky tomu že Roman Kuja koukal na zápas z tribuny, tak mohl do zápasu naskočit a týmu pomoci. To už neplatilo pro zraněného Danka Prchala, který se akorát z postu stopera posunul do útok, protože na střídačce už nikdo jiný nebyl a tak prakticky Ledeč hrála v 10 lidech. Faktem je, že kdyby Ledeč dala všechny šance co si vytvořila, mohlo být všechno jinak. V druhé půli Ledeč téměř nepustila Kamennou Lhotu za půlku, až na pár brejkových situací. Kamenná Lhota hrála zatažená a prakticky bránila, ale gól se nepodařilo dát. Na našich hráčích je vidět velká tréninková absence a nezodpovědnost hráčů, když už se ani na domácí zápas nesejdou v hojném počtu.

V posledním kole Ledeč jede v sobotu do Habrů a po zápase tak může slavit postup do Okresního přeboru.

M.P.