Nečekané domácí klopýtnutí – FK Kovofiniš Ledeč n. S. st. žáci – TJ Tis 3:3 (0:1)

Utkání 9. kola okresního přeboru starších žáků hráno dne 14.10.2023 v Ledči n. S.

Branky: 49. Pavelka Filip, 61. Pavelka Filip, 73. Marek Šimek — 9. Šimánek Adam, 58. Šimánek Adam, 79. Marušák Mikuláš.

Rozhodčí: Berka Matěj. Diváků: 19. ŽK: 0:1.

Sestava Ledče: Černý Jakub, Dudek Jakub, Caska František [K], Chládek Lukáš, Janák Vojtěch, Pavelka Filip, Průša David, Rajdl Jan, Souček Jiří, Šimek Marek, Vrána Matyáš, Pospíšil Václav, Drahozal Markus, Dudek Dominik, Hanousek Dominik.

V zápase prvního se čtvrtým týmem tabulky každý chvilku tahal pilku. Ledeč v první půli prohrávala 0:1, v druhém dějství otočila srovnala, ale hosté o deset minut později opět vedli. Pavelka rychle srovnal na 2:2 a první vedení v zápase zajistil mladým kovákům Šimek. Poslední slovo měl ovšem Tis a tak se soupeři rozešli smírně. Pro Ledeč ztracené 2 body znamenají pokles na 2. místo tabulky.

V posledním mistrovském utkání podzimu zajíždí starší žáci na hřiště třetí Havlíčkovy Borové. Hraje se v sobotu 21.10.2023 od 9:30.