O zraněné a vykartované hráče oslabený tým Ledče „A“, bohužel prohrál i do třetice 1:4

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,A“ – SK Bystřice nad Pernštejnem

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B

Beránek – Žemlička, Gramer F., Vodička, Karel, Kuja, Toula, Nepovím (19. Voplakal), Martínek (88. Turek) – Trpišovský, Pešek J.

Na další zápas zavítal do Ledče soupeř z Bystřice nad Pernštejnem. Domácí chtěli odčinit již tři prohry v řadě. Nicméně zápas pro ně nemohl začít hůře, ihned ve 2. minutě utekl obraně Malý a i přes krkolomné zakončení dokázal protlačit balon do brány – 0:1. V 6. minutě utekl hostující záložník, přehodil Beránka a Sklenář už pohodlně dorazil balón do prázdné brány – 0:2. Další kaňkou na domácí straně bylo v 19. minutě zranění kapitána Nepovíma, který tak musel odstoupit ze zápasu. Domácí si do konce poločasu vytvořili pár šancí, ovšem žádná z nich se neujala a tak se šlo do kabin za stavu 0:2. Po změně stran začali domácí aktivněji, ovšem v 56. minutě po skrumáži ve vápně propálil domácího brankáře Mezník a zvýšil už na 0:3. Naději domácím dal hned o minutu později po pohledné kombinaci Toula – 1:3. Ale vzápětí v 60. minutě ovšem domácí stoper Vodička udělal obrovskou hrubku a daroval hostům laciný gól – 1:4. Do konce zápasu se spíše hrálo ve středu pole a žádných velkých šancí se již diváci nedočkali.

L.V.