Venc[-] – A. Janák[-] ,  [-] , L. Doležal [-] , P. Kvanka [-] , J. Sklenář[-] ,F. Tichý [-] , T. Chlád[-] (74. A. Vápeník [-] ), J. Krupička [-] (70. D. Švanda [-] ) , O. Pojezdný [-] (46. P. Vája [-] ) M. Mišta [-] (46. O. Vaňkát [-] ), M. Kozlík

Veleta[-] – J. Urban [-] , L. Holeta [-] , D. Popek [-] , J. Voplakal [-] (74. I. Rudenco [-]) , M. Pajer [-] , V. Šenk [-] , L. Hauser [-] , J. Vladyka [-] , D. Prchal [-] ,O. Martinek [-] (79. J. Slavětínský [-] )

ŽK: 72. T. Chlád

Rozhodčí:

Niederle Zdeněk – Dočkal Lukáš, Novák Vojtěch

Počet diváků: 102

Ke Třetímu okresnímu utkání odjeli naši fotbalisté do Dolního Města. Odkud naši chlapci přivezli opět tři body a co víc, neobdrželi ani gól. První polovina utkání, byla spíše v režii domácího celku, náš tým marně hledal cestu obranou soupeře. Naši chlapci těžké chvíle prvního poločasu ustali a v závěru poločasu dali dvě branky. První z nich dal ve 43. Daniel Prchal, který po centru Ondřeje Martínka skóroval. Druhý gól soupeři do šaten přidal ve 45. Vladimír Šenk. Ve druhém poločase, Ledeč už domácí nepustila do větších šancí a kontrolovala celou situaci. Je potřeba vypíchnou výkon V. Šenka, který přidal ještě dvě branky a připsal si hattrick, dále je potřeba pochválit Richarda Veletu, který opět nedostal jediný gól a to díky hře celého mužstva. Na naše chlapce se můžete těšit již 1.9. 2018 od 16:00. Kdy na domácím hřišti přivítají hráče Lipnice. Přijďte naše hráče podpořit a pomoc jim k dalšímu vítezství.