POSLEDNÍ ZÁPASY SEZONY 18/19…A-MUŽSTVA, B-MUŽSTVA A DOROSTU…CELKOVÉ HODNOCENÍ

FK KOVOFINIŠ LEDEČ nad SÁZAVOU A 1:4 SK OKŘÍŠKY

   Ledeč A nastoupila k poslednímu utkání sezony doma proti Okříškám v dosti poslepované sestavě bez řady opor. Naše Áčko navázalo na bídný závěr sezony a podlehlo soupeři 1:4. Utkání koučovalo trenérské trio Vít Horký, Aleš Dočkal a nově i zraněný kapitán týmu Martin Nepovím, poněvadž před utkáním proběhlo slavnostní rozloučení s trenérem Zdeňkem Jungvirtem, který se po třech úspěšných sezonách rozhodl dál nepokračovat v roli hlavního kouče. Tímto Zdeňkovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme mu hodně štěstí na všech frontách…

   Během sezony podávalo naše první mužstvo velmi dobré výkony a podstatnou část jsme se drželi na příčce nejvyšší. Bohužel na konci sezony, jsme doběhli na četnou marodku, hráčům dozněla forma a následně se i štěstí odklonilo. Nic méně i přesto všechno jsme sezonu zakončili na parádním třetím místě Krajského Přeboru, které je po dvou čtvrtých místech z let předešlých, nejlepší umístění klubu v novodobé historie, za což všem patří velký dík a kus uznání.

Nejlepším střelcem A mužstva se stal Martin Trpišovský se 14 zásahy…           

FK KOVOFINIŠ LEDEČ nad SÁZAVOU B 6:2 STARÉ RANSKO

   Naše Béčko nastoupilo k poslednímu zápasu sezony už v pátek proti Starému Ransku. Utkání se hrálo za tropického počasí, kde naše mužstvo tahalo celý zápas za delší konec a značně soupeře přestřílelo. Nakonec jsme zvítězili 6:2 a po souhře dalších výsledků jsme obsadili celkově třetí místo O.P. HB, kde jsme měli stejně bodů „50b“ jako druhá Světlá. Postupujícím do B-třídy se stalo sousední SK Kožlí.

Nejlepším střelcem B mužstva se stal Ondřej Martínek se 27 zásahy…

HABRY 1:3 FK KOVOFINIŠ LEDEČ nad SÁZAVOU DOROST

   Dorost zavítal na poslední utkání sezony do Habrů, kde se jim v značně vyhroceném utkání podařilo přetlačit domácí hráče a hlavně početnou fanouškovskou základnu domácích 3:1. Celkově DOROST pod taktovkou Petra Peška a Lukáše Vodičky obsadil krásné 4 místo v tabulce

Nejlepším střelcem DOROSTU se stal Jonáš Stehno se 31 zásahy…  

Všem hráčům, realizačním týmům i věrným fanouškům klubu patří velké poděkování za parádní reprezentování klubu, přejeme hodně štěstí a pevné zdraví do další sezony.

FKK LnS