POSLEDNÍ ZÁPASY TOHOTO ROKU

Našemu  A-týmu se velmi nepovedl poslední zápas podzimu, když na domacím hřišti podlehl vysoce 1:7 s fotbalisty Velkého Meziříčí B. Zápas se lámal ve 40 minutě kdy jsme do konce poločasu  inkasovali nepochopitelně 3 branky, podstatě z totožných situací a tento nešvar se opakoval i v druhém poločase. Našemu A-mužstvu patří po podzimu 10 místo v tabulce K.P. Vysočina, kde jsme bohužel přímými učastníky v bojích o záchranu.

B-mužstvo v posledním zápase zaznamenalo výhru 2:1 proti FK Česká Bělá, když se za domácí prosadili Jiří Slavětinský a Martin Toula. Našemu B-mužstvu patří famozní druhé místo se stejným počtem bodů jako má první tým tabulky  SK Habry.

Dorost Ledče remizoval 3:3 v posledním utkání na domácím hřišti s TJ Sokol Lípa, když se za domácí trefil 2x Matěj Vágner a Jonáš Stehno. Našemu dorostu po půli sezony patří první místo v tabulce O.P. HB, za což jsme všichni velmi rádi a tímto všem hráčům a realizačnímu týmu gratulujeme.