Překvapivé klopýtnutí s outsiderem – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou „B“ – TJ Sokol Lipnice n. S. 1:2 (0:1)

Utkání 4. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 27.8.2022 v Ledči nad Sázavou.

Branky: 33. Tselych Petr – 69. Kubát Lukáš, 86. Kubát Lukáš. Diváků: 75.

Rozhodčí: Vojtíšek Radek – Berka Matěj. Bez ŽK.

Sestava Béčka: Císař Erik – Hauser Lukáš,, Holoubek Jan (46. Petřík Jiří), Stehno Jonáš (26. Horký Vít), Vladyka Jan, Šenk Vladimír [K], Pajer Martin, Slavětínský Jiří Holoubek Jakub (46. Vágner Jan), Stehno Martin (46. Turek Martin), Tselych Petr.

Vedoucí tým okresního přeboru na domácím hřišti selhal a přenechal všechny body posledním Kameníkům z Lipnice. Béčko šlo sice do vedení gólem mladíka Tselycha. Po přestávce ale prostřídalo sestavu, hosté v 69. minutě vyrovnali a 5 minut před koncem základní hrací doby rozhodli o exportu tří bodů od ledečského hradu tří bodů pod lipnický hrad.

Béčko kleslo na 2. místo tabulky a v příštím kole se bude snažit získat body v Havlíčkově Brodě s místním Céčkem. Po delší době se v mistrovské soutěži střetne brodský fotbal s ledečským a zajímavá konfrontace se odehraje v neděli 4.9. od 16:00.