První jarní bod dorostu – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou dorost – TJ Mírovka/Pohled 4:4 (1:2)

Dohrávka odloženého zápasu 14. kola I. třídy dorostu kraje Vysočina hrána dne 1.5.2023 v Ledči.

STŘELCI: 45. Píška Matěj, 74. Hart Matěj, 82. Hart Matěj, 88. Procházka Lukáš (vl.) – 39. Svoboda Jakub, 42. Pešl Ondřej, 81. Rázl Michal, 86. Svoboda Jakub.

Diváků: 20. Rozhodčí: Bouda Josef. ŽK: 2:1 (za LNS: Hotovec Viktor, Horký Vít).

Sestava Ledče: Vágner Jan – Holoubek Jan [K], Hotovec Viktor 56, Brož Pavel, Ouřada Jonáš (64. Podrázský Zdeněk), Bělohradský Ondřej, Horký Vít 38, Píška Matěj, Pyš Samuel, Ouřada Matyáš (84. Berka Matěj), Hart Matěj.

Dlouho se hrálo bez branek, pak hosté dvěma slepenci před přestávkou šli do rychlého vedení 0:2, domácím zlepšil náladu před odchodem do kabin „Áčkař“ Matěj Píška a snížil na 1:2.  Ve druhé půli se čekalo na další branku až do 74. minuty a byli to tentokrát domácí, kteří zahájili gólovou přestřelku. Matěj Hart srovnal na 2:2. Jenže hosté šli v 81. opět do vedení, které jim ale jen o minutu později sebral svým druhým gólem Hart – 3:3. Ledči nebylo souzeno v utkání vést a tak v 86. minutě dal hostující Svoboda na 3:4. Mladí Kováci to ale nevzdali a i po třetí v zápase dorovnali vedení soupeře, když si v 88. minutě dali hosté vlastní gól – 4:4. Ten znamenal první jarní bod ledečského dorostu, tak snad budou přibývat další.

Mohlo by se to snad povést již na hřišti posledního Bedřichova B, který v soutěži ještě nebodoval, ale pozor pánové na posily z Áčka. Hraje se v neděli 7.5.2023 od 13:15 v Jihlavě-Bedřichově.