„První“ jarní utkání Ledeč ,,B“

Ledeč ,,B“ – Lípa ,,B“

10. P. Souček, 11. R. Kuja, 20. T. Žemlička, 32. V. Šenk, 56. P. Souček, 63. R. Kuja, 89. F. Havel

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B
R. Veleta- O. Martinek, M. Pajer, J. Vladyka(70.J.Novotný), R. Kuja, V. Šenk, J. Staníček,L. Hauser, T. Žemlička(45. D.Popek), J. Voplakal(65. I.Rudenco), D. Prchal

TJ Sokol Lípa B
M. Vopěnka- V. Morkus, P. Bouda, J. Meloun, J. Čížek, P. Souček, R. Sláma, M. Fejt, J. Med(12. F. Havel, L. Havel, M. Brabenec

ŽK: 81. R. Kuja – 76. L. Havel .

Počet diváků: 50, Rozhodčí: BERÁNEK Jiří – NOVOTNÝ Jaroslav (N), SOUČEK Roman (N).

V ,,Bílou“ sobotu fotbalisté z Ledče přivítali na hřišti rezervu fotbalistů z Lípy kdy hned při úvodu po špatné domluvě v obraně inkasovala na 0:1. O minutu později byl v pokutovém území při rohu stažený k zemi Jakub Staníček a byla nařízená penalta, Roman Kuja se nemýlil a srovnal na 1:1 . Za nedlouho po špatném výkopu brankaře se zhostil míče Tomáš Žemlička a střelou z dálky obstřelil brankaře, který byl vyběhnutý z brány. V 32. minutě před brankou hostů úřadoval Vladimír Šenk a na 3. pokus vstřelil gól na 3:1.

Za deštivé druhé půle zápasu, byla znát únava domácích, kteří v zimní přípravě tomu moc nedali a bojovnost hostí, kteří díky tomu vstřelili gól na 3:2. Na Štěstí v 63. minutě Roman Kuja dal góla na 4:2, protože v závěru zápasu hostí opět vstřelili gól a málem vyrovnali v posledních minutách, ale to se však nepodařilo a tak Ledeč zvítězila skórem 4:3 a přípsala si 3 body. Chotěboř ,,C“, která měla stejný počet bodů o víkendu prohrála se Šlapánovem 1:3 díky tomu Ledeč odskočila o 3 body na 1. místě. V příštím týdnu 7.4. Ledeč jede k fotbalistům do H. Borové, zápas začne v 15:30.

M.P.