PRVNÍ PROHRA „ÁČKA“ V TÉTO SEZONĚ

FC Náměšť n/O – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou “A“

(6:1)

M. Šimončič 7.; P. Kučera 24.; D. Svoboda 35.; P. Kučera 54.; M. Šimončič 58.; P. Kučera 73. (p.) – 44. M. Trpišovský

FC Náměšť nad Oslavou – Vícenice

M. Kováč [-] – M. Anna [-] , P. Čermák [-] , A. Janda [-] (49. V. Lampíř [-] ) , J. Heres [-] – R. Durajka [-] , J. Rubák [-] (74. M. Matoušek [-] ) , J. Klíma [-] (65. Z. Jonák [-] ) , M. Šimončič [-] – D. Svoboda [-] (61. M. Kašík [-] ) , P. Kučera [-] (76. T. Rabušic [-] )

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A

T. Bezděk [-] – F. Gramer [-] , P. Pešek [-] , P. Šíma [-] , J. Karel [-] – M. Chlubna [-] (46. R. Kuja [-] ) , L. Vodička [-] (63. M. Turek [-] ) , M. Nepovím [-] , J. Gramer [-] , M. Trpišovský [-] , J. Bláha[-]

ŽK: 44. P. Čermák , 63. R. Durajka – 17. P. Pešek , 20. F. Gramer , 44. J. Bláha , 49. M. Nepovím

Rozhodčí: HAVLÍN Marek, HANZL Daniel, HAVLÍN Martin

Náš tým nastoupil na půdě nevyzpytatelného nováčka a úvod zápasu nenasvědčoval tomu, že bychom měli prohrát, ba dokonce velkým rozdílem, jak se již stalo. Po dvou slibných šancí z kraje zápasu jsme dvakrát trefili tyč. Na opačné straně pak poté trestali domácí, když po propadlém balonu ze středu hřiště domácí hráč svoji šanci proměnil. Domácí se zatáhli a hráli na rychlé protiútoky. Do poločasu dva z nich proměnily.

Na konci prvního poločasu snížil Trpišovský, když po penaltě, kterou sám vybojoval a kterou J. Gramer neproměnil, dorazil míč do sítě. Stav po první půli tak byl 3:1 pro domácí tým. V druhé půli jsme chtěli na soupeře nastoupit, leč nepodařilo se a po centru z kraje hřiště opět domácí zvýšili skóre. O pár minut ještě zaváhal s rozehrávkou brankář Bezděk a hostují tým zvýšil na 5:1. Hosté přidali ještě šestý gól z penalty. Nutno říct, že tento zápas pro nás dopadl opravdu příšerně, avšak nám nezbývá nic jiného, než si z toho vzít ponaučení a už příští kolo doma s Košeticemi dát takovému výkonu zapomenout.
Budeme rádi, když nás od 16:00 v neděli 2.9. přijdete podpořit.

BJR