První prohra pro naše “ Béčko“ v této sezoně

Kožlí – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou ,,B“

60M. Václav Šťastný

Kožlí

R.Vadinský [-] – P.Cicvárek [-] , L.Pešek [-] , A.Příhoda [-] , M.Pokorný [-] , V.Šťastný [-] ,O.Machala [-] , J.Makovec [-] ,  V.Šťastný [-] (89. T.Geher [-] ) , D.Mikula [-] (90. J.Misar [-] ) , M.Geher [-]

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B

M.Beránek [-] – J. Urban [-] , L. Holeta [-] , D. Popek [-] (77. I.Rudenco [-]) , J. Voplakal [-] (82. J.Slavětinský [-]) , M. Pajer [-] (71. M.Ježek [-]) , V. Šenk [-] , L. Hauser [-] ,  J. Vladyka [-] , D. Prchal [-] ,O. Martinek [-]

ŽK: 42. D.Mikula, 59. J.Urban, 73. A.Příhoda, 78. J.Makovec, 78. J.Voplakal, 83. M.Geher, 88. M.Pokorný

Počet diváků: 55.

Rozhodčí: Karlík Petr – Vít Hloušek, Jiří Peřina

V pátém kole okresního přeboru odjeli naši fotbalisté do nedaleké Kožlí. Kožlí se nachází 3 kilometry od Ledče nad Sázavou a většina hráčů si prošla mládežnickými týmy právě v Ledči, takže se jednalo o dlouho očekávané derby. Počasí přálo fotbalu, a proto na zápas přišlo úctyhodných 217 diváků. Úvod zápasu nebyl pro diváky moc atraktivní. Oba týmy věděli o kvalitách svého soupeře, a proto se nepouštěli do riskantních akcí. Nicméně šance se přece jen objevili ale ani jeden tým je nedokázal proměnit. Poločasový stav byl 0:0. Po výměně stran se domácí tým začal osmělovat a jen díky výborným zákrokům Michala Beránka jsme neinkasovali hned od úvodu druhého poločasu. V 60 minutě po krásném křídelním útoku Josefa Makovce a následném přízemním centru vstřelil první gól domácích Václav Šťastný. Naši fotbalisté se dlouho pokoušeli o srovnání. Avšak domácí obrana byla dobře připravená. Největší příležitost na srovnání měl V. Šenk. Bohužel jeho nájezd vychytal gólman a následnou dorážku Ondřeje Martínka vyhlavičkoval z brankové čáry Šťastný. Ledeč poprvé v sezóně ztratila body. Porážku mohou odčinit již tuto sobotu 15.09.2018 kdy přivítá na domácí půdě Golčův Jeníkov od 16:00.

I.R.