Rezerva jasně přehrála Lipnici – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou „B“ – TJ Sokol Lipnice 4:0 (2:0)

Utkání 17. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 9. 4. 2022 v Ledči n. S.

STŘELCI: 24. Turek Martin, 43. Stehno Jonáš, 70. Turek Martin, 86. Holoubek Jakub.

Diváků: 32 diváků Rozhodčí: Ondráček Milan – Novák Ondřej, Panský Šimon. Bez ŽK.

Sestava Ledče: Císař Erik – Janovec Martin, Vladyka Jan, Hauser Lukáš, Šenk Vladimír (82. Steidler Petr), Pajer Martin, Popek David (78. Holoubek Jakub), Stehno Jonáš (56. Smejkal Marian), Slavětínský Jiří (82. Vágner Jan), Turek Martin [K], Žemlička Tomáš.

Hostující Lipnice měla v první půli jednu střelu na bránu a v druhé půli také tak. Domácí měli převahu po celý zápas a dokázali ji brankově vyjádřit, když se trefil zkušený Turek a dva góly si připsali dorostenci J. Stehno s J. Holoubkem.

Béčko je na 4. místě tabulky, což se při současném pohledu na ni jeví jako velmi pravděpodobně možné sezónní maximum. Ztráta na čelo je velká. Dobrou zprávou je, že Béčku se hned na začátku jara daří vzdalovat vyrovnanému chvostu tabulky.

Příští utkán sehraje náš záložní tým v sobotu 16.4. 2022 v Dlouhé Vsi. Hraje se od 16:00.