SOUHRN VÍKENDOVÝCH ZÁPASU ÁČKA,BÉČKA A DOROSTU

O víkend hrála naše mužstva Áčka, Béčka a dorostu na venkovních hřištích. Někomu se dařilo více a někomu zase méně, podívejme se na to v tomto souhrnu.

FKKLnS „A“

Naše Áčko jelo  na venkovní zápas do Bystřice nad Pernštejnem, kde sehrálo mistrovské utkání s místním prvním týmem. Zápas to byl kvalitní a bojovný, poněvadž se spolu střetly mužstva z vrchních pater tabulky. Našem borcům se podařilo vstřelit pomocí našeho střelce Martina Touli jedinou branku utkání, což z horké bystřické půdy byl parádní počin. Znamená to, že jsme si do tabulky připsali další tři body, z čehož  vyplývá i díky výsledkům z dalších utkání, že vedeme tabulku KP o čtyři body. Věřme, že na tento výkon navážeme i v dalším domácím utkání proti Chotěboři v neděli od 15:00.

FKKLnS „B“

Náš druhý tým sehrál své utkání na hřišti Herálce, kde po prvním poločase vedl 0:1. Jenže v druhém poločase naši hráči propadli snad na všech postech a nakonec si přivezli ostudnou prohru 6:2. Své zaváhání mohou napravit v sobotu na domácím hřišti proti týmu Věžnice od 15:00.

FKKLnS  Dorost

Dorost v neděli zavítal na hřiště Košetic, kde se našim borcům podařilo sehrát kvalitní utkání. Po gólech Martina Chlubny a Matěje Píšky jsme zvítězili 0:2 a připsali jsme si další tři body do tabulky, které nám zaručily senzační a dosavadní druhé místo. Další utkání sehrají naše naděje v neděli od 12:00 proti Úsobí.