ŠTÍSTKO PRCHAL OPĚT ROZHODL O TŘECH BODECH PRO LEDEČ

Sokol Košetice 1:2 FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou (1:0)

Sestva: Beránek Michal [B] -Gramer Filip, Šíma Petr, Nepovím Martin [K], Karel Jaroslav, Vodička Lukáš, Marek Jan, Gramer Jakub, Trpišovský Martin, Toula Martin, Chlubna Martin (Kuja Roman, Prchal Daniel, Martinek Ondřej, Šenk Vladimír, Bezděk Sedrik, Bezděk Tomáš)

Goly: Rážek Dominik 36min., Marek Jan 62 min.,  Prchal Daniel 87 min.

Těžké utkání sehrálo naše A mužstvo na hřišti posledních Košetic. Z kraje zápasu  bylo patrné, že to bude bojovné utkání s mnoha tvrdými zákroky . Po několika polo šancích z obou stran se prosadili jako první domácí v 36 minutě a díky tomu první poločas ovládli Košetice 1:0.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s tím, že chtějí ubránit hubený náskok a veškeré síly vložili do obrany. Ledeč téměř po celý druhý poločas zamkla Košetice na jejich polovině, ale horko těžko se dostávala přes zahuštěnou obranu do zakončení.  V 62 minutě se povedla  krásná průniková přihrávka na Jana Marka, který si pohrál s obranou i brankařem a vstřelil naší první branku zápasu. Kováci se tímto gólem uklidnili a ještě více utahovali soupeře v jejich obrané polovině. V 69 minutě obdržel náš kapitán Martin Nepovím červenou kartu za slovní napadení soupeře a bohužel jsme šli v nevhodnou chvíli do deseti. V tento okamžik již soupeř odpadl  fyzicky a my jsme se dál snažili o destrukci jejich obrany, což se dokonale povedlo našemu šutérovi posledních minut a hvězdě minulého kola Danu Prchalovi. Danek skvěle  vyhrál souboj s Leošem Hanouskem o nákop Martina Touly, počkal si na špatnou zpětnou přihrávku jiného obránce domácích a famózním  způsobem si  pohrál i s  brankářem, tímto způsobem v závěru utkání rozjásal mnoho fanoušku hostí. Utkání se už dohrálo pod taktovkou Ledče a opět jsme si  mohli  připsat tři body do tabulky KP.

FOTO ZE ZÁPASU: